22 BET, biggest odds Online!
Luaj

22Bet Site Banner
20Bet Site Banner

1200х200 казино CASINO WELCOME BONUS 1
Paripesa Homepage Banner Image

LSBet Homepage Slider Banner
Reloadbet Homepage Slider Banner

SlottoJam Homepage Slider Banner
Kekobet Homepage Slider Banner

Latest Match Predictions

Europa Conference League Qual.
St Josephs FC vs Shelbourne
July 18, 2024
Prediction: Fiton Shelbourne
Read More
Europa Conference League Qual.
Linfield vs Stjarnan
July 18, 2024
Prediction: Fiton Linfield
Read More
Europa Conference League Qual.
Derry City vs FCB Magpies
July 18, 2024
Prediction: Fiton Derry City
Read More
Europa Conference League Qual.
Vllaznia VS Valur
July 18, 2024
Prediction: Fiton Valur
Read More

Baste – Sportive / Misioni ynë!

Guida më e madhe në gjuhën Shqipe për Baste dhe Bastore sportive online, baste dhe skedina live si dhe kompani bastesh me famë botërore! Ky portal erdhi si nevojë e tregut tërësisht të pa orientuar madje më keq akoma, të një tregu informal që egziston rreth kompanive të basteve, operatorëve të ndryshëm, të promovuar nga njerëz të papërgjegjshëm, që nuk respektojnë praktikat e ndershme të biznesit.

Çfarë ofrojnë kompanitë e basteve të përzgjedhura nga ne?

Liçensim nga autoritetet përkatëse të rregullimit me ligj të kompanive, luajtur ndryshe Sportsbooks, ose Bastvënës, që ofrojnë baste sportive, skedina live si dhe pasqyrën e rezultateve finale online nëpërmjet internetit ose në terren.
Bonuset më konkuruese për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë.
Plaformë moderne, grafikë dhe thjeshtësi në përdorim.
Përdorim i faqeve nga desktopi, celulari, apo tableti juaj.
Të akredituara nga eCogra apo kompani të tjera private apo shtetërore që kryejnë testime mujore për transparencën që këto kompani kanë me lojtarët e tyre të regjistruar.
Shumëllojshmëria e sportive, llojet e basteve, baste sportive, Live Streaming nga më të ndryshmet, duke filluar me futbollin, si më i preferuari nga të gjithë.
Metoda pagesash nga më të larmishmet duke përfshirë edhe PayPal i cili ka kohe që është bërë tashmë popullor edhe në Shqipëri.
Baste live, rezultate live, skedina të plota në kohë reale.
Kazino, poker dhe Live Casino me dealer në lidhje të drejtëpërdrejtë nga studio.
Pagesa në kohë rekord drejt llogarisë tuaj, edhe pse jo të gjitha kompanitë e basteve janë njësoj por ne jemi munduar të zgjedhim ato që realisht procesojnë pagesat në kohë rekord, mundësisht brenda 24 orëve.
Licensim të paktën nga dy autoritetet kryesore që operojnë në Europë: Malta Gaming Authority dhe UK Gambling Commission, dhe që ndjekin me rigorozitet rregullat e licensës që ata marrin.
Për shqiptarët që jetojnë në Europë ka alternativa dhe disa nga kompanitë e basteve e ofrojnë shërbimin e tyre online duke u licensuar për atë shtet, ndërsa për shqiptarët e shqiperise gjithashtu ka kompani që pranojnë qe ju të luani brenda të gjitha rregullave të lejuara me ligj.
Verifikim të lojtarëve nëpërmjet sistemit KYC ( Know Your Customer ) ku lojtarëve do ju duhet të verifikojnë identitetin e tyre në menyrë që të bëjnë depozita dhe terheqje në menyrë sa më të thjeshtë dhe të sigurtë.

Kujdes nga kompanitë fantazëm!

Kjo do të thotë:
Pasiguri për lojtarin.
Orvatje për të marrë pagesat e fitimeve në kohë.
Mos pagesë të fitimeve tuaja.
Dezinformim mbi liçensat e kompanive të basteve.
Keqinformim mbi shtetet dhe vendin ku kompanitë e basteve operojnë.
Asnjë shpjegim mbi bonuset hyrëse që kompanitë japin.
Asnjë sqarim për rregullat e bonusit.
Asnjë sqarim se çfarë metodash përdoren për të paguar në kompanitë e basteve.
E shumë elementë të tjerë që në vënd të ndihmojnë një lojtar e bëjnë të ndihet akoma dhe më i pasigurtë.
Kompanitë që ne përzgjedhim i japin sigurisht hapësirë dhe dimension të ri tregut të basteve the bastore online. Vizitorët tanë do të kenë mundësi të eksplorojnë kompani bastesh të licensuara, të akredituara nga autoritetet kryesore që kontrollojnë bastet sportive, me një larmi bonusesh nga më të ndryshmet, modele bastesh si dhe tërheqje parash në kohë rekord.

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Lajme sportive!

Sipas mediave angleze, drejtuesit e Real Madrid po mbajnë në monitorim asin e Liverpool, Trent ...
0
Arsenal duket se është përfshirë në garën për kartonin e Mikel Merino. Spanjolli i talentuar ...
0
Federeta Angleze e Futbollit kërkon që Gareth Southgate të qëndrojë në krye të kombëtares angleze ...
0
Manchester United është duke shqyrtuar objektivat e merkatos së verës, përsa i përket mesfushës. Për ...
0

Faqe bastesh të reja!

Official Megapari Review Page Featured Image
★★★★★
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Official Melbet Review Page Featured Image
★★★★★
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Official Betway Review Page Featured Image
★★★★★
100% BONUS deri në 1000 EUR mbi depozitën e parë!
betnow review featured image
★★★★★
100% BONUS deri në 500 EUR mbi depozitën e parë!
Official 10Bet site Review Page Featured Image
★★★★★
100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë! Bonus Code: BET50
Official Bet365 Review Page Featured Image
★★★★★
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Official Campobet Review Page Featured Image
★★★★★
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Official Betfinal Review Page Featured Image
★★★★★
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!
Betway ROW €30 sports banners

Lajme të tjera!

Faqet e basteve sportive në Kosovë
Faqet e basteve sportive në Kosovë janë të ndaluara që prej vitit 2019 me vendim ...
0
Faqet e basteve sportive në Meksikë 2023
Pavarësisht legjislacionit jo dhe aq të qartë mbi bastet sportive, mund të thuhet se faqet ...
0
faqet e basteve sportive në Gjermani
Pavarësisht ndryshimeve të shpeshta në legjislacion, dhe ligjeve disi të paqarta, faqet e basteve sportive ...
0
Faqet e basteve në Brazil
Duke qënë se ende nuk ka një legjislacion të mirëfilltë per faqet e basteve sportive ...
0
Kompanitë më të mira të basteve në Kosovë për vitin 2022
Sipas ligjit që është aktualisht në fuqi në Kosovë, bastet sportive janë të ndaluara që ...
0
Kompanitë më të mira të basteve në Brazil
1. Instabet.net Brazil Instabet.net, një platformë e veçantë për lojtarët brazilianë Megjithëse Instabet është një ...
0
bastore të sigurta
Analizë për Bastoret më të Sigurta online për vitin 2022 Le të shikojmë nga afër ...
0
Kompanitë më të mira të basteve në Meksikë për vitin 2022
Le të shikojmë nga afër cilat janë faqet më të mira të basteve në Meksikë ...
0

New Bonuses

Bonus Code
No Code Required
Combo + BONUS
Merr Bonus
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonus Code
Nuk ka kod
100% BONUS bazuar në depozitën e parë.
Merr Bonus
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus. Bonusi I regjistrimit vlen për Sports, Casino, Live Casino. etj

Bonus Code
No code required
Depozito 10 EUR dhe merr 20 EUR falas, 200% BONUS! Vendos bast për ndeshjet e kualifikuara. Gjithashtu bonusi mund të perdoret për Casino, Live Casino dhe Live Betting.
Merr Bonus
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonus Code
No code required
50% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.
Merr Bonus
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betway ROW €30 sports banners