22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Ndeshje Live

Ndeshje Live

ndeshje live
ndeshje live

Social442 TV

Social442 TV është një faqe interneti me feedback mjaft të mirë nga përdoruesit, në transmetimin e drejtpërdrejtë të ndeshje live të futbollit. Por në të njejtën kohë, Social442 shërben dhe si një nga rrjetet më të mëdha sociale të futbollit, ku ju mund të merrni informacione në kohë reale për eventet më elitare.

Me anë të kësaj platforme, ju mund të ndiqni ndeshjet e kampionateve si: Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga, MLS, si dhe liga të tjera të futbollit në Amerikën e Jugut, Azi, Australi etj.

https://www.social442.com/football-fixtures-live-streams/

Sky Sports Live Football

Ky aplikacion është zhvilluar nga gjigandi Sky UK. Sky Sports Live Football është zgjidhja perfekte për të gjithë ata që janë tifozë të zjarrtë të skuadrës së tyre të zemrës. Ashtu siç kuptohet dhe nga emri, ky aplikacion fokusohet vetëm tek sporti i futbollit.

Sky Sports Live Football do t’ju mbajë të përditësuar me të gjitha rezultatet e fundit në kohë reale të klubeve tuaja të preferuara, në çdo kampionat elitar europian dhe jo vetëm. Ju mund ta shkarkoni lehtësisht këtë aplikacion në Google Play Store, nën kategorinë e sporteve. Përveç Premier League, Sky Sports Live Football ju ofron video sportive (kryesisht të tipit highlights) nga EFL, MLS, La Liga, Kupa e Botës etj.

https://www.skysports.com/football

SuperSport

SuperSport është një nga aplikacionet më të mira për të pare ndeshjet e futbollit live, në platformat Android. Ky aplikacion vjen me disa veçori, por kuptohet se kryesorja mbetet ajo e “live streaming”, pra e transmetimit të drejtëpërdrejtë të eventeve.

Avantazhi kryesor i SuperSport është se ka një veçori unike të “video-highlights”. Kjo ju lejon të shikoni një event të veçantë sportiv, nëse nuk keni kohë ta shijoni atë drejtpërdrejt. Në këtë aplikacion, videoja juaj e preferuar do të jetë e disponueshme në një dritare që mund të ndryshojë lehtësisht përmasat. Kjo do të thotë se mund të ndiqni transmetimet në pajisjet tuaja të preferuara. SuperSport gjithashtu ofron tabelat e klasifikimeve për kampionatet kryesore europiane. Në këtë mënyrë ju mund të update-oheni lehtësisht me rezultatet dhe renditjen e klubit tuaj të zemrës.

https://supersport.com/tv-guide/

MobiTV

MobiTV është ndryshe nga çdo aplikacion tjetër që transmeton ndeshje live, pasi ju ofron akses në shumë kanale sportive, në të njejtën kohë. MobiTV ofron 300 kanale televizive që ofrojnë live transmetimet e tyre. Në këtë mënyrë ju mund të shijoni lehtësisht të gjitha sportet dhe shfaqjet televizive që ju pëlqejnë.

Pjesa më e mirë e këtij aplikacioni është navigimi. Ju mund të lundroni lehtësisht në ndërfaqen e tij, duke kaluar shpejt tek kanali juaj i preferuar sportiv. MobiTV gjithashtu vjen me veçorinë e regjistrimit, pra “recording”. Në këtë mënyrë ju mund të regjistroni programin e kanalit tuaj të preferuar, për ta parë në një moment të dytë.

https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.lfstrm.activtv&hl=en&gl=US

Bein Sports

Bein Sports i jep mundësinë të gjithë sportdashësve, të ndjekin live ekipin e tyre të preferuar, përmes këtij aplikacioni. Ai ofron shumë veçori, përveç kryesores që sigurisht është transmetimi i drejtpërdrejtë i eventeve. Bein Sports ofron tabela rezultatesh në kohë reale, si dhe statistika, së bashku me informacione të tjera që lidhen me lojtarët dhe paraqitjen e tyre në fushë. E veçanta e Bein Sports, është se këtu keni mundësinë të merrni gjithashtu dhe lajmet më të fundit nga bota e sportit.

https://www.beinsports.com/site-locator

Mobdro

Me Mobdro Sport mund të shikoni me lehtësi kanale sportive në mënyrë të drejtpërdrejt, por dhe qindra video me highlights në kohë reale. Aplikacioni, ju lejon të ndiqni evenimente të ndryshme dhe kanale nga e gjithë bota. Me Mobdro, përveç futbollit, ju mund të shijoni dhe kompeticione mjaft të famshme si Formula 1 apo Moto GP. Të gjitha videot dhe transmetimet live janë në formatin HD, me cilësinë më të lartë. 

Një avantazh i Mobdro është fakti se aplikacioni mund të aksesohet nga të gjitha platformat më popullore si: Smart TV, Android, iPad, Firestick por dhe Kindle Fire, Mac dhe iOS në telefon.

?AffiliateCode=365 00947121&CID=194&DID=359&TID=1&PID=149&LNG=1

Live Soccer TV

Me anë të Live Soccer TV, ju mund të ndiqni live, ose shikoni përsëritje (highlights) të shumë evenimenteve sportive nga e gjithë bota, dhe nuk bëhet fjalë vetëm për futboll. Ndër avantazhet kryesore të live Soccer TV është lista e eventeve të ardhshme, që i jep mundësinë përdoruesëve të qëndrojnë të update-uar me kalendarin sportiv. E gjitha kjo ofrohet në një ndërfaqe moderne dhe të lehtë për t’u naviguar. Gjithashtu, nuk është e nevojshme të regjistroheni, për të ndjekur transmetimet e drejtpërdrejta. I vetmi disavantazh i Live Soccer TV janë reklamat pop-up.

Shiko Ndeshje Live

Sony Liv

Sony Liv është një platformë mjaft moderne, me anë të së cilës ju mund të shikoni transmetime të drejtpërdrejta të futbollit me cilësi të lartë dhe pa asnjë vonesë në transmetim. Për më tepër, Sony Liv vjen dhe në aplikacione celulare për iOS dhe Android. Faqja ofron shumë sporte të tjera përveç futbollit ndërsa një karakteristikë interesante e Sony Liv është  ndërfaqja miqësore dhe intuitive. Përveç transmetimeve live, platforma ofron veçori të tjera si highlighte, dhe lajmet e sponsorizuara nga gjigandi Sony Pictures.

Sport Plus

Sport Plus është një platformë që ofron transmetime të drejtpërdrejta të ngjarjeve të ndryshme sportive në të gjithë botën. Përdoruesit mund të hyjnë në këtë faqe interneti pa përdorur asnjë aplikacion VPN, pra mund të aksesohet në mënyrë të drejtpërdrejtë nga çdo vendndodhje. Përveç futbollit, në Sport Plus ju mund të ndiqni dhe hokej, basketboll, tenis dhe shumë sporte të tjera. Përdoruesit nuk kanë nevojë të regjistrohen për të parë lojërat. Megjithatë, disa përmbajtje dhe opsione janë të disponueshme vetëm në planet me pagesë.

https://en7.sportplus.live

SportRAR

SportRAR është një platformë plotësisht falas që ofron transmetimin live të ndeshjeve të futbollit. Ka një ndërfaqe të lehtë për t’u përdorur dhe mundëson transmetimin e lojërave dhe eventeve në cilësinë më të lartë HD. Përveç futbollit, ju gjithashtu mund të ndiqni sporte të tjera si tenis, hokej dhe basketboll. SportRAR ofron gjithashtu analiza për eventet dhe rezultate në kohë live. Faqja mbetet një nga platformat më të mira për të parë ndeshje live, falas dhe pa u bezdisur nga reklamat e shumta.

https://www.sportrar.tv


?AffiliateCode=365 00947121&CID=194&DID=359&TID=1&PID=149&LNG=1