22 BET, biggest odds Online!
Luaj
Pros
 • E licensuar në: Curacao
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar më 2017
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
 • Ofron LIVE Streaming
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Rishqyrtim i 22bet Sports

22bet

22bet po mundohet të krijojë një bazë të gjerë lojtarësh të apasionuar pas basteve sportive dhe pas argëtimit të lojrave të fatit online. Në platformën e 22bet do të gjeni jo vetëm baste live në qindra sporte të ndryshme, por edhe kazino live, poker dhe Forex Trade. Mundësitë për të vënë baste live online janë të pafundme me teknologjinë e sotme.

Ka shumë zgjedhje të ndryshme lojërash në kazinotë 22bet. Kazinoja 22bet lejon lojtarët të zgjedhin nga shumë kategori lojërash të ndryshme – makinat tradicionale të lojërave, kazinotë online argëtuese dhe opsione interesante të bastimeve. Të gjitha lojërat kanë opsione të çuditshme për të eksploruar gjatë lojës. Gjithashtu, ndërfaqja e përdoruesit është e lehtë për t’u përdorur, dhe ndërfaqja mobile është e përdorshme.

Çfarë përfshin platforma e 22bet?

22 bet ka një platformë të thjeshtë për përdoruesit e celularit ose tabletit, dhe nëpërmjet ngjyrës së gjelbër që dominon, ju mund të zgjidhni opsionet tuaja të basteve apo nënprodukteve që kompania e basteve ofron.

Metodat e pagesave

Platforma ka mundësi pafund pagesash, duke filluar nga kartat e kreditit ose debitit dhe duke vazhduar me Neteller apo Skrill. Gjithashtu, Paypal është një opsion për lojtarët e regjistruar, në varësi të vendit ku jeni regjistruar. Ndër mënyrat më të përdorura në botë janë Neteller dhe Skrill, të cilat janë dy kompanitë më të mira në ditët e sotme për të ruajtur detajet e kartave tuaja. Për depozitat me Neteller apo Skrill mund të informoheni duke klikuar KËTU.

Promocionet e 22bet

22bet ofron një bonus deri në 122$ prej 100%, dhe gjithashtu nga komentet e lojtarëve, kompania ofron bonuse dhe promocione javore pafundësisht. Kjo tregon që stafi është duke bërë një punë cilësore për sa i perket atraksionit që krijon për lojtarët e regjistruar. 

Sportet e ofruara

 • Futboll amerikan
 • Futboll australian
 • Bandy,
 • Basketboll
 • Futboll në plazh
 • Biatlon, Bouling, Boks, Shah, Kriket, Ski në vend, Crossfit, Curling
 • Çiklizëm, Lojë me shigjeta, Argëtim, Patinazh, Futboll në sallë, Futboll
 • Formula 1, Futsal
 • GAA Football, Golf, Gara me qenër, Hendboll, Gara me kuaj, Hokej mbi akull, MMA, Arte marciale, MotoGP, Sporte motorike
 • Netball, Lojërat Olimpike, Pesapallo, Rugby, Rugby union, Speedway, Sërf, Not, TV, Ping-Pong, Tenis në tavolinë, Triatlon, Baseball, Trotting, Volejboll, Vaterpol, Sporte Dimërore.

Shpërblimet dhe Programa e Besnikërisë

22bet ende nuk ka lancuar Klubin VIP standard, por ofron programe tërheqëse të besnikërisë. Mund të shkëmbyeni pikët e besnikërisë për vërtitje falas në faqet e lojërave të fatit online ose bastime falas në sport. Për të rimburuar një fletë me një garanci prej deri në 10 €, ju duhet një pikë bonus. Mund të bastisni 5 € në ditë për të fituar para bonus.

Bastimet sjellin 1 pikë bonusi. Çdo të enjte, klientët e rinj do të marrin një Bonus Rikarikimi 100% mbi depozitë. Vlera e bonusit është aq sa 100. Kompania gjithashtu ofron Programe Cash Back që rimbursojnë 1% të bastit të javës.

Shërbimi ndaj klientit

Sigurisht që mund të komunikoni nëpërmjet e-mail dhe Live chat me stafin e platformës.

Kompania ka pak kohë në treg, ndaj i japim një mundësi më shumë në rast se keni ankesa për vonesat e tyre, sidomos në fundjavë.


Pyetje të shpeshta ( FAQ’s )

Si të bëj një depozitë te 22bet?

Të bësh depozita dhe të tërheqësh para te 22bet është pothuajse e njëjtë si te çdo kompani bastesh tjetër. Metodat kryesore të depozitës janë: Kartat Bankare, (Visa, Mastercard, etc.) Procesorët e Pagesave, (Neteller, Skrill, Jeton, Paysafe Card, etj.) dhe Llogaria Bankare.

A është 22Bet një faqe legjitime?

22Bet operon nën Autoritetin e Lojërave të Fatit të Curacao, një rregullator i njohur për industrinë e lojërave të fatit online. Ky konfirmim tregon që kjo platformë nuk ka asnjë rrezik fare.

A është aplikacioni 22Bet i sigurt?

22Bet është kazinoja online më e mirë. Ky aplikacion përdor teknologjinë e kodimit SSL për mbrojtjen e të dhënave personale. Është plotësisht i mbrojtur nga një faqe interneti e sigurt për mbledhjen e të dhënave.

Sa kohë merr 22Bet për të paguar?

Mënyra e tërheqjes nga 22Bet & koha e transaksionit. Tërheqjet në 22Bet marrin 48 orë për të procesuar. Pas përfundimit të procesit të pagesës, pagesa mund të marrë rreth një ditë dhe një llogari bankare mund të ketë nevojë deri në shtatë ditë për të reflektuar bilancin e transaksionit.

Pse nuk mund të tërhiq para nga 22Bet?

Nëse një tërheqje refuzohet, ju lutemi verifikoni detajet e sakta për detajet e llogarisë. Varësisht nëse detajet e kartës suaj janë ofruar nga 22bet, ato do të jenë të sakta. Kontrolloni vlefshmërinë e xhiros suaj online para se të përpiqeni të tërhiqni.

Si mund të kontaktoj 22bet?

Dërgoni email te: Shërbimi ndaj klientit: support@22bet.com. Departamenti i Sigurisë: security@22bet.com. Përgjigja e Klientit: complaints@22bet.com. Zyrtari i Politikës së Privatësisë: policy@22bet.com.

Ofron 22bet mundësinë e “cash out”?

Po. 22bet, si dhe kompanitë e tjera prestigjioze të bastave, ofrojnë mundësinë e tërheqjes së hershme nga basteja.

About Jakub Majewski
Ju prezantoj Jakub Majewski, burimin tuaj të fundit për të gjitha gjërat në lidhje me baste sportive. Me një përvojë impresionuese prej 15 vitesh në industrinë, Jakub është eksperti i besueshëm që mund të mbështeteni për të naviguar në botën emocionuese të bastave sportive me precizion dhe ekspertizë.

22bet Sports Details


Mënyrat e depozitimit:
Neteller Astropay B-Pay Bank Transfer Bitcoin easyEFT EcoCard Ecopayz Etherum Giropay iDeal iDEBIT InstaDebit Interac Jetson Wallet Litecoin Maestro Mastercard PayPal Paysafe Perfect Money Skrill Visa Visa Debit Visa Electron

Mënyrat e tërheqjes:
ecoPayz Entropay Neteller PayPal Skrill Visa Visa Debit Visa Electron

Limiti i tërheqjes:
No limit

Shtetet e ndaluara:
France Iran Italy Netherlands Switzerland United Kingdom USA

Licensat:
Curacao eGaming

Gjuhët e ofruara:
EN DE ES IT

Monedhat:
EUR Pound US dollar

Devices:
Desktop Mobile Tablet
Official 22bet Review Page Featured Image
Vlerësimi i përgjithshëm
★★★★★

Besimi & Ndershmëria
★★★★★
Bonuse & Promocione
★★★★★
Lojrat & Software
★★★★★
Shërbimi i klientit
★★★★★