22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Canada

basten online në kanada

Ligji për bastet online në Kanada 2024

Në qoftë se do ta krahasonim me fqinjin e saj Amerikën, Kanadaja ka ligje më të buta kur bëhet fjalë për lojërat e fatit online dhe kumarin në përgjithësi. Këto ligje shkojnë paralel me politikat progresiste të viteve të fundit të ndjekura nga qeveria kanadeze. Gjithsesi ligjet mbi lojërat dhe bastet online në Kanada mund të jenë pak konfuzuese. Qeveria kanadeze nuk i ndalon aktivitetet e kumarit online. Por, në qoftë se një biznes dëshiron të operojë në këtë industri ai duhet të jetë i pajisur me një licensë. Ose të operohet nga vetë qeveria lokale. Hostimi i një faqeje bastesh online në mënyrë individuale është i jashtëligjshëm. Megjithatë, edhe pse ekzistojnë ligje të tilla, ka mbi 1000 kompani të palicensuara të tipit “offshore”, që ofrojnë shërbimet e basteve dhe kumarit online në territorin e Kanadasë.

Cila është mosha minimale për të luajtur lojëra fati?

Mosha minimale për të luajtur lojëra fati, si online ashtu dhe në mënyrën tradicionale varion midis 18 dhe 19 vjeç në këtë shtet. Në përgjithësi, lojërat si llotaria kombëtare ose bingo janë më të aksesushme dhe për të rinjtë.

Gjithsesi duhet të bëni kujdes, pasi penalitetet në rast se kapeni duke luajtur në mënyrë të paligjshme janë të ashpra. Ato variojnë nga gjoba prej disa qindra dollarësh deri tek $5500 dollarë ose 2 vite burg. Megjithatë, dënimet maksimale janë zakonisht të rezervuara për personat që organizojnë aktivitete kumari në mënyrë jo legale.

Cilat janë aplikacionet dhe website-et më të mira për baste sportive në Kanada?

Kanadezët kanë një reputacion si popull që parapëlqen të vendosë baste mbi sportet e tyre të preferuara. Megjithëse numri i aplikacioneve të ligjshme për bastet online në Kanada nuk është shumë i madh, ekzistojnë disa prej tyre ku ju mund të provoni fatin tuaj. Mes tyre më popullorët janë:

KompaniaShtetiRegjistrimi
10betKanadaRegjistrohu
Bet365KanadaRegjistrohu
MansionBetKanadaRegjistrohu
BetwayKanadaRegjistrohu
22bet SportsKanadaRegjistrohu
888sportKanadaRegjistrohu
William HillKanadaRegjistrohu
Melbet SportsKanadaRegjistrohu

Cilat janë kazinotë më të mira online?

Nëse jeni brenda territoreve të shtetit kanadez, opsionet për kazinotë online përfshijnë disa nga emrat më të njohur në industri. Mes tyre 10 kazinotë më popullore dhe të sigurta për lojtarët janë:

Vizitoni faqen “Lojërat e fatit në Kanada” për listën e plotë të kazinove në Kanada!

A ekzistojnë kompani offshore ku mund të luaj?

Opsionet offshore gjithmonë janë mjaft tunduese për lojtarët. Kjo për shkak të opsioneve të shumta dhe mundësive që ato ofrojnë. Në territorin e Kanadasë operojnë një numër i lartë operatorësh offshore të cilët ofrojnë shërbimet për publikun (rreth 1000). Megjithëse konsiderohen si subjekte të paligjshëm, në shumicën e rasteve lojtarët nuk penalizohen kur luajnë në këto faqe.

Gjithsesi duhet të bëni kujdes! Në rastin kur luani në një platformë të tillë, ju merrni të gjithë përgjegjësinë mbi sigurinë tuaj. Kjo pasi kuadri ligjor i cili mbron lojtarët nga rreziqet e lojërave të fatit nuk përfshin operatorët offshore.

Një nga avantazhet kryesore të këtyre kompanive janë metodat e shumta të pagesave që ato ofrojnë. 

Licensat e operatorëve në Kanada

Në qoftë se po kërkoni për opsione faqesh të ligjshme, ato vijnë nën emrin e “Kahnawake Gaming Commission”. Ky komision ka lejen për t’u ofruar konsumatorëve faqe të ligjshme bastesh dhe lojërash online. Pra në qoftë se shikoni logon e “KGC”, mund të luani të qetë duke ditur se jeni në një faqe të aprovuar nga qeveria kanadeze. 

Një tjetër pikë ku duhet të jeni të vëmendshëm janë pagesat drejt këtyre faqeve. Duke qenë se një pjesë e madhe e faqeve të ligjshme që operojnë në Kanada, i kanë bazat e tyre jashtë këtij shteti, gjërat mund të bëhen më komplekse. P.sh shumë operatorë lojërash fati online mund të mos pranojnë pagesat me kartë VISA për shkak të kufizimeve ligjore. Ose, mund të jeni të detyruar të paguani duke u regjistruar tek një palë e tretë.

Ligjet që ndikojnë konsumatorin në lidhje me bastet online në Kanada variojnë dhe brenda territorit të Kanadasë. Kjo pasi shteti ndahet në 10 provinca kryesore, dhe secila prej tyre gëzon të drejtën e vetqeverisjes. Në këtë mënyrë, ligjet mund të variojnë nga një provincë te tjetra. 

Ligjet për disa provinca në Kanada

Për shembull, në Ontario ose Quebec, ju mund të luani pa problem baste sportive nga interneti. Në Quebec gjithashtu do të gjeni disa opsione për lojëra fati online, si dhe faqen e famshme Espacejeux, e cila operohet nga shteti.

Ndërsa në Nova Scotia, megjithëse nuk do të gjeni faqe të licensuara për lojëra fati online, keni mundësinë të blini bileta të ndryshme llotarish. Në provincën e New Brunswick mund të zgjidhni mes një numri të madh të kazinove online “offshore”. Qeveria lokale gjithashtu është në diskutime për të lancuar kazinonë e saj online zyrtare.

Në provincën e Manitoba, ju mund të luani online në kazinonë e saj zyrtare, PlayNow Manitoba. Të njejtën faqe mund ta aksesoni dhe nga British Columbia. Në PlayNow mund të luani lojëra kazinosh online, bingo, poker, llotari etj.

Ndër provincat më liberale për sa i përket basteve dhe lojërave online është Alberta. Në këtë vend nuk ka asnjë lloj kufizimi për kazinotë online. Ky fakt është reflektuar fatkeqësisht dhe në shifrat e varësisë nga kumari, ndaj jini të kujdesshëm.

Të rejat më të fundit

Ndër zhvillimet e fundit më të rëndësishme në Kanada është aprovimi i ligjit të ri që lejon vendosjen e basteve për eventet e ndryshme gjatë një loje sportive. Kjo do të thotë se çdo shtetas në Kanada tashmë mund të provojë fatin e tij dhe për evente specifike, siç mund të jetë një goditje këndi në futboll apo një faull në hokej. 

Propozimi i parlamentarit Kevin Waugh mori votën e miratimit dhe nga kryeministri kanadez Justin Trudeau. Ky zhvillim është pritur mjaft pozitivisht dhe nga kompanitë e basteve të cilat me shumë mundësi do të kenë një “boom” të ri fitimesh.

Sipas Score Media, tregu kanadez i lojërave të fatit online mendohet të kapë shifrat e 3.8 deri në 5.4 miliardë dollarë.

Pyetje të shpeshta (FAQs)

Ku mund të vendos baste sportive online në Kanada?

Disa nga platformat më popullore ku mund të provoni fatin tuaj janë:
MansioBet
Bet365
Betway
William Hill
888sport
etj.

Cila provincë ka ligjet më të mira për lojtarët?

Ndër provincat më liberale për sa i përket ligjeve për kumarin në Kanada janë: Alberta, British Columbia dhe Manitoba. Përveç këtyre të fundit, mjaft popullore mes lojtarëve është dhe Newfoundland and Labrador. Jo për shkak të kazinove, por për shkak të 450 terminaleve video të shpërndara në të gjithë provincën.

A gjobitem nëse luaj në site offshore?

Jo, në shumicën më të madhe të rasteve autoritetet kanadeze nuk procedojnë lojtarët që luajnë në këto platforma. Gjithsesi rreziqet janë gjithmonë të pranishme në këto faqe, kështu që jini vigjilentë.


Rekomandim

Ajo që ju rekomandojmë përpara se të luani online është të merrni informacionin e duhur sipas provincave. Në këtë mënyrë mund të shmangni penalitetet, që variojnë nga $5000 gjobë, e deri në dy vite burg për shkeljet më të rënda.

Best Online Sportsbooks in Canada

Official Betway Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Bet365 Review Page Featured Image
★★★★★
bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Final 20bet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Betwinner Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

Official 22bet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Everygame Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 750 USD për lojtarët nga North America! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! Perfekte për lojtarët nga USA!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Reloadbet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Librabet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR + 15 EUR Free Bet. Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Mybookie Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 50% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Cyberbet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official 888Sport Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 30 EUR free bet! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Powbet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Megapari Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Karamba Review Page Featured Image
★★★★★
Depozito 20 EUR merr 10 EUR BONUS! Maksimumi I bonusit është 10 EUR, vetëm për lojtarët e rinj. Vetëm për bastet e kualifikuara.
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Mr.play Review Page Featured Image
★★★★★
Lojtarët që depozitojnë me: PayPal, Neteller, Paysafe, Skrill ose Skrill 1-Tap nuk mund ta marrin ofertën. Minimumi depozitës: €10. Max. bonus: €100.
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Campobet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Instabet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 500USD! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! Perfekte për lojtarët nga Meksika dhe Brazili.
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Evobet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 200 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Bwin Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 30 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Ivibet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Redbet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë! Bonusi ka 3 nivele.
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Tornadobet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Por nuk mbaron këtu! Nëse depozitoni minimalisht $40 në llogarinë tuaj pasi keni përfituar bonusin e parë, ju përfitoni një të dytë. Oferta e dytë është në masën 50%, deri në $200. Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Spinsports Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë! Nuk mund të përdoret për Casino, kërkohet min 10 EUR depozitë
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Comeon Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 25 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Zulabet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Sportsbetting Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 50% deri në $1000! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official William Hill Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 200% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Mrgreen Review Page Featured Image
★★★★★
Bonus terms apply For new registrants only The terms and conditions of using the bonus are determined by the company and may be changed at any time. Always check the bonus rules before playing with the bonus. Registration bonus 100% up to 100 EUR! The bonus is offered only to new players who register on the platform!
Official Mobilebet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 200% deri në 30EUR! Depozito $10 merr $20 FALAS! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Sportsbet Review Page Featured Image
★★★★★
Sportsbet.io nuk ofron Bonus hyrës por ofron bonuse javore me mBTC, free bets dhe cash.
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Melbet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit, 18+

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official 10Bet site Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 50 % deri në 50 EUR + 5 EUR për eventin sportiv të rradhës! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj nga shtetet e lejuara si: Canada, UK, Sweden, Kosovo, Macedonia, Finland

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Nuk lejohen lojtarë nga Shqipëria.

Official Mansionbet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 20 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Mozzart Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Pinup Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 500 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus. Bonusi i regjistrimit 100% deri në 500 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!

betnow review featured image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 500 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Paripesa Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official 1xbet Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Official Betfinal Review Page Featured Image
★★★★★
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët nga: Kuwait, Bahrain, Saudi Arabia, Lebanon, Qatar, and Canada.
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.