22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime Ndeshjesh

20Bet Site Banner
22Bet Site Banner

Rubrika e re me parashikime ndeshjesh!

Ka një trend të madh sa i përket interesit për “parashikime ndeshjesh” nga vizitorët dhe të apasionuarit e basteve sportive online. Për këtë arsye menduam të hapim rubrikën më të re me parashikime dhe rezultate ndeshjesh.


parashikime ndeshjesh

Si funksionojnë parashikimet e ndeshjeve?

Pikë së pari gjithsecili nga ju duhet të dijë që parashikimet e ndeshjeve për skedinën tuaj të rradhës nuk janë “formula magjike”, të cilat do tju nxjerrin fitues të mijëra eurove.

Parashikimet e ndeshjeve janë analiza të specialistëve apo gazetarëve që me punën e tyre ditore arrijnë të japin këshilla dhe orientime se si ju duhet të vendosni skedinën tuaj të rradhës.


Nga kontaktet që kemi pasur shumica e lojtarëve tanë janë shprehur se këto parashikime ndeshjesh në rubrikën tonë i kanë ndihmuar ata të kuptojnë më mirë rezultatet e ndeshjeve në përgjithesi, kombinacionet e basteve quajtur ndryshe “combo bet” etj.

Shumë nga kompanitë e basteve ofrojnë opsionin “cashout” që do të thotë ju mund të terhiqeni nga basti juaj plotësisht ose pjesërisht.

Rezultatet e mëparshme të ndeshjeve dhe performanca e skuadrave te futbollit në kampionate të ndryshme, duke përfshirë edhe performancën e lojtarëve më të mirë bën qe ne të ju ofrojmë një përmbledhje për parashikime ndeshjesh në futboll përgjithësisht.

Cfarë kampionatesh përfshihen në parashikimet e ndeshjeve?

Sigurisht kampionatet më të ndjekura :

KUJDES!Parashikimet janë orientim për skedinën tuaj të rradhës dhe jo Formula MAGJIKE që do tju bëjë të pasur“.Parashikime ndeshjesh


Pyetje të shpeshta!

Si të transferoni paratë në llogarinë tuaj?

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:
Neteller
Skrill
Ecopayz
Jeton.

Si të luajmë baste online?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”
Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqet e bllokuara të basteve!

KLIKO KETU )
Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:
Perdorni shërbimin VPN, KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.
Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

Sa të sakta janë parashikimet e ndeshjeve?

Në rastin më të mirë saktësia arrin deri në 95%. Nga kontaktet tona me lojtarë të ndryshëm ka skedina që dalin plotësisht të sakta. Sigurisht kjo nuk ndodh gjithmonë por përgjithësisht parashikimet tona janë të sigurta nga 70% deri 95%!

Mund të luaj baste sportive me BitCoin?

Po. Shumica e faqeve të basteve online kanë filluar të pranojnë bitcoins si metodë pagese. Jo vetëm bitcoin, por etherum dhe shumë crypto currency të tjera.

Cilat faqe bastesh pranojnë transferta me bitcoins?

Faqet e basteve që pranojnë bitcoins janë gjithmonë në rritje. Po rendisim një pjesë të tyre:
Për Europën

22bet
Regjistrohu
Betwinner
Regjistrohu
Melbet
Regjistrohu
Megapari
Regjistrohu
Librabet
Regjistrohu

Për USA ( jo vetëm )

BetNow
Regjistrohu
BetUS
Regjistrohu
My Bookie
Regjistrohu

Cila është mosha minimale për të luajtur baste online?

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Cfarë janë koeficientët e ndeshjeve?

Koeficientët e basteve janë “raporti midis shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”
Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Cfarë dokumentash duhen për verifikim?

1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.