22 BET, biggest odds Online!
Luaj
Pros
 • Krijuar më 2002
 • E licensuar në: Curacao eGaming
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Ofron No Deposit Bonus
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
Cons
 • Nuk operon në shumë shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
 • Nuk ofron No Deposit Bonus

Bet9 Sportsbook Review 2023

Bet9 është një platformë bastesh sportive dhe lojërash online nën pronësinë eMedia Entertainment N.V, e cila operon prej më shumë se 20 vitesh në industrinë e lojërave të fatit. Kompania ofron një sërë mundësish argëtimi për lojtarët, duke përfshirë këtu baste sportive në kampionatet dhe sportet më elitare në botë, baste në e-sports, lojëra klasike dhe modern kazinoje, lojëra live e shumë të tjera. Bet9 ofron kryesisht shërbimet e saj për lojtarët në Amerikën Latine. Brazili, Kolumbia, Portugalia etj, janë vetëm disa nga shtetet ku të apasionuarit e basteve, mund të provojnë fatin e tyre në Bet9. Këtu duhet përmendur dhe disavantazhi kryesor i platformës, që është mungesa e gjuhës angleze, pikërisht për shkak të përqëndrimit tek tregu amerikano-latin. Gjuha e vetme në të cilën faqja online ofrohet është portugalishtja.

Ndërfaqja dhe navigimi

Faqja në web e Bet9 ka një strukturë mjaft të thjeshtë për t’u naviguar nga ana e përdoruesit. Në anën e majtë të ekranit lojtarët mund të gjejnë një listë me kompeticionet e disponueshme për të luajtur, pak a shumë si në faqet e tjera të së njejtës natyrë. Ndërkohë në shiritin në krye të faqes, përdoruesit mund të navigojnë mes kategorive kryesore që Bet9 ofron: Sports, Casino dhe Virtual Sports. Krahas tyre gjendet dhe linku i faqes së promocioneve.

bet9 home page

Luaj në mobile me Bet9

Pavarësisht faktit se Bet9 nuk ka ende një aplikacion për Android apo iOS, platforma online është e përshtatur në mënyrë perfekte dhe për pajisjet mobile. Kjo do të thotë se lojtarët mund të aksesojnë faqen e Bet9 nga browser-i i telefonit të tyre pa asnjë problem, duke shijuar të njejtat lojëra dhe mundësi argëtimi që kompania ofron. Në fakt, Bet9 ka një seksion të veçantë me lojëra kazinosh te dedikuara specifikisht për pajisjet mobile.

Regjistrimi dhe bonusi i mirëseardhjes

Si të regjistrohesh në Bet9?

Procesi është mjaft i lehtë, mjafton të navigosh në faqen kryesore të platformës dhe të klikosh mbi butonin “Regjistrohu”. Më pas ju do të direktoheni në një tjetër faqe ku duhet të plotësoni fushat e nevojshme me informacionin tuaj. Këtu mund të vendosni dhe një kod promocional nëse e keni një të tillë. I gjithë procesi mund të kompletohet brenda 2 minutash.

Bet9 shpërblen të gjithë lojtarët e rinj me bonusin e mirëseardhjes.

stOferta konsiston në një bonus në masën 100%, deri në $200. 

Si në çdo faqe tjetër, për të tërhequr fitimet potenciale nga bonusi, lojtarët duhet të përmbushin fillimisht disa kushte. Shuma e bonusit duhet të luhet minimalisht 30 herë, dhe kjo duhet të realizohet brenda 30 ditëve nga marrja e bonusit.

Por përveç ofertës kryesore, platforma ofron rregullisht dhe promocione të tjera, kryesisht në formën e “cashback” dhe bonuseve speciale. Kompania gjithashtu ka bonuse te dedikuara në varësi të kampionateve. Bet9 ofron promocione speciale për lojtarët që provojnë fatin e tyre në Serinë A braziliane si dhe e-sports.

Gjithsesi, Bet9 rifreskon vazhdimisht katalogun e bonuseve dhe ofertave, dhe mënyra më e mirë për të qënë i update-uar është të vizitosh faqen kryesore të platformës.

Bet9 Bonusi i Kazinosë

Në Bet9, lojtarët që regjistrohen në seksionin e kazinosë mund të përfitojnë nga bonusi i veçantë për këtë kategori. Oferta promocionale konsiston në një bonus në masën 100%, deri në $100. Të gjithë lojtarët që depozitojnë minimalisht $15 brenda 7 ditëve të para të krijimit të llogarisë përfitojnë nga oferta. Për të tërhequr fitimet potenciale nga bonusi, lojtarët duhet të luajnë minimalisht 25 herë këtë kredit, brenda 30 ditëve nga përfitimi i tij.

Sportet kryesore dhe koeficientët në Bet9

Bet9 u jep mundësinë lojtarëve të provojnë fatin e tyre në disa prej kompeticioneve dhe sporteve më popullore në botë. Ndër kryesoret mes tyre janë: futboll, futboll amerikan, basketball, bejsboll, kriket, tenis, hokej, volejboll, MMA/UFC, e-sports, boks etj. Eventet ditore janë të shumta dhe rifreskohen në kohë reale, gjithashtu futbolli është sporti kryesor i cili zë dhe hapësirën më të madhe me kompeticione si:

 • Premier League
 • Bundesliga
 • La Liga
 • Serie A
 • UEFA Champions League
 • Europa League etj

Por përveç kompeticioneve kryesore europiane, Bet9 gjithashtu ofron mbulim mjaft të mirë dhe për kampionatin amerikan të futbollit, MLS, duke qënë se është i preferuar mes shumë lojtarëve amerikano-latinë.

Ndërkohë përsa i përket sporteve elektronike, ose ndryshe e-sports, opsionet gjithashtu janë të larmishme. FIFA, CSGO, Starcraft 2 dhe Dota janë lojërat kryesore dhe shumica e eventeve janë pjesë e kompeticioneve madhore të e-sports.

Cash-out në kompeticione madhore

Bet9 vjen me një veçori mjaft të rëndësishme për lojtarët, përsa i përket seksionit të basteve sportive. Bëhet fjalë për cash-out. Kjo nënkupton se lojtarët mund të kërkojnë kthimin e parave mbrapsht për një event të caktuar, kur shikojnë se shanset nuk janë në favorin e tyre. Këtu bëhet fjalë për një rikthim të plotë ose të pjesshëm në varësi të situatës. Megjithatë, duhet theksuar se kjo veçori nuk është e vlefshme për të gjitha kompeticionet dhe eventet.

Gjithsesi, duhet nënvizuar fakti se lojtarët nuk mund të ndjekin eventet në kohë reale në platformë, pasi Bet9 ende nuk ofron një opsion të tipit Live Stream. Kjo është e rëndësishme për të qënë vazhdimisht i informuar, sidomos në rastet kur lojtarët mendojnë të përdorin opsionin cash-out.

Metodat e pagesave në Bet9

Platforma u ofron lojtarëve shumicën e metodave klasike të pagesave, përfshirë këtu: Visa, Mastercard, Astropay, Entropay, ecoPayz, Bank Transfer, Boleto etj. Bet9 gjithashtu ofron mundësinë e depozitimit me anë të kriptomonedhave, një risi kjo e shumë faqeve në vitet e fundit. Opsionet në këtë kategori janë Ethereum dhe Litecoin.

Kazinoja e Bet9

Pavarësisht se fokusi kryesor mbetet tek bastet sportive, Bet9 ka një katalog mjaft të pasur me lojëra kazinosh. Lojërat e tipit Slot zënë vendin më të madh në këtë kategori, dhe mes tyre mund të përmendim tituj mjaft prestigjozë si: Wild Water, Thunderstruck II, Big Bang, Jurassic Park dhe Game of Thrones. Klasiket Mega Moolah dhe Major Millions gjithashtu nuk kishin sesi të mungonin.

Por përveç sloteve, platforma gjithashtu ofron dhe 3 lojërat më të famshme të kazinosë, blackjack, ruletë dhe poker. Mes titujve popullorë të blackjack mund të përmendim atë klasik, single-deck si dhe “double exposure”. Ruleta gjithashtu ka variacionet e saj, ku nuk mongon klasikja dhe as modernja. 

Përsa i përket pokerit, Bet9 ofron 4 opsione kryesore: Jacks or Better, Deuces Wild, All American Poker dhe Joker Wild.

Ndërkohë, një nga avantazhet më të forta të kazinosë Bet9 është dhe menuja e lojërave live. Lojtarët mund të luajnë në kohë reale lojëra klasike si: blackjack, ruletë, baccarat, por dhe shumë të tjera. Kazinoja gjithashtu ofron disa lloje bingosh dhe lojëra të tjera unike, duke garantuar orë të tëra argëtimi për lojtarët.

A është Bet9 një platformë e sigurt për të luajtur?

Bet9 garanton lojtarët e saj se platforma online është e pajisur me sistemet më të sigurta për enkriptimin e të dhënave të lojtarëve (enkriptim 128-bit SSL). Gjithashtu, lojërat e kazinosë ofrohen nga disa prej emrave më prestigjozë në industri si Both NetEnt dhe Microgaming, gjë që garanton ndershmërinë e tyre. Në të njejtën kohë, licensa nga Curacao është një tjetër garanci se Bet9 i kushton shumë rëndësi sigurisë.

Bet9 Kontakt

Për problematikat apo pyetjet e ndryshme të lojtarëve, Bet9 ofron disa mundësi kontakti me shërbimin e klientit. Platforma online ka një dritare chat-i live, pra në kohë reale, ku ju mund të lidheni direkt me një agjent suporti, në më pak se disa minuta. Gjithsesi, duhet nënvizuar se suporti nuk ofrohet 24/7. Zakonisht ai është i disponueshëm nga ora 3 e pasdites, deri në orën 11 të natës. Email-i është gjithashtu një tjetër alternativë, dhe sipas komenteve të lojtarëve, Bet9 kthen gjithmonë përgjigje brenda 1 dite.

Programi i referimit

Si shumë paltforma të tjera, Bet9 gjithashtu ofron një program referimi, për të gjithë personat që reklamojnë shërbimet që kompania ofron për lojtarët. Personat që bëhen pjesë e programit mund të përfitojnë komisione deri në masën 55% për lojtarë që regjistrohen apo luajnë nëpërmjet linkut të tyre. Megjithatë, duhet përmendur se kompania avantazhon më shumë personat që kanë njohuri të gjuhës portugeze, për t’u bërë pjesë e programit.

About Jakub Majewski
Ju prezantoj Jakub Majewski, burimin tuaj të fundit për të gjitha gjërat në lidhje me baste sportive. Me një përvojë impresionuese prej 15 vitesh në industrinë, Jakub është eksperti i besueshëm që mund të mbështeteni për të naviguar në botën emocionuese të bastave sportive me precizion dhe ekspertizë.

Bet9 Sportsbook Details


Mënyrat e depozitimit:
Visa Astropay E-money Transfer System Entropay Neteller Skrill Visa Debit Visa Electron

Mënyrat e tërheqjes:
Bank Transfer Bank Wire Transfer Banking Methods E-money transfer service Entropay Skrill Visa Debit Visa Electron

Limiti i tërheqjes:
$25.000 per week

Shtetet e ndaluara:
Afghanistan Albania Algeria American Samoa Arab Republic Asia Australia Austria Belarus Belgium Bulgari Burkina Faso Burundi Cambodia Canada China Curacao Cyprus Czech Czech Republic Czezh Denmark Egypt Estonia France Germany Greece Hong Kong Hungary Indonesia Iran Iraq Ireland Israel Italy Japan Kosovo Lithuania Malaysia Malta Montenegro Myanmar Netherlands North Korea Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Singapore South Africa South Korea Spain Sudan Sweden Switzerland Turkey Turkmenistan Ukraine United Kingdom US Virgin Islands USA Uzbekistan Vietnam Yemen

Licensat:
Curacao eGaming

Gjuhët e ofruara:
PO ES

Monedhat:
US Dollar EUR

Devices:
Desktop Mobile Tablet
Official Bet9 Review Page Featured Image
Vlerësimi i përgjithshëm
★★★★★

Besimi & Ndershmëria
★★★★★
Bonuse & Promocione
★★★★★
Lojrat & Software
★★★★★
Shërbimi i klientit
★★★★★