22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Faqet më të mira të basteve në Meksikë për vitin 2022

Kompanitë më të mira të basteve në Meksikë për vitin 2022

Le të shikojmë nga afër cilat janë faqet më të mira të basteve në Meksikë për vitin 2022

Betsson

betsson logo
Betsson Sportsbook Logo

Betsson është një kompani bastesh me mjaft emër në industrinë e lojërave të fatit dhe basteve sportive. Ajo operon në treg që prej vitit 2005 dhe ka hapur dyert dhe për lojtarët meksikanë. Avantazh i madh i Betsson është fakti se faqja është e disponueshme në plot 18 gjuhë. Përveç kësaj, platforma në web është lehtësisht e navigueshme, por Betsson ka dhe aplikacionin e saj zyrtar për pajisjet mobile.

Përsa i përket sporteve, mundësitë janë të panumërta. Ju mund të provoni fatin në mijëra evente që përditësohen vazhdimisht. Sportet kryesore ku mund të vendosni bast janë: futbolli, basketbolli, tenisi, golfi, hokeji, volejbolli, bejsbolli, Formula 1, boksi, MMA, garat me kuaj, e-sports e shumë të tjera.

Bonusi i mirëseardhjes është pak a shumë standart si në platformat e tjera. Ju përfitoni 100% bonus deri në $100, si dhe $10 në “free bets”. Depozita minimale për të përfituar bonusin është $10. Betsson ju ofron shumë mënyra se si të depozitoni në llogarinë tuaj.

Më kryesoret janë: Bank Transfer, Visa/MasterCard/Maestro, Trustly, PayPal, Paysafecard, Skrill, Neteller, Citadel, EcoPayz, dhe Interac. Suporti ndaj klientit është gjatë gjithë ditës i aksesushëm nëpërmjet telefonit, e-mail-it dhe chat-it live.


Instabet.mx

instate.mx
Instabet.mx Sportsbook Logo

Instabet.mx është një tjetër emër prestigjoz në botën e basteve sportive, që ka hapur dyert për lojtarët meksikanë. Kompania ka ulur marzhet e saj të fitimit për t’u ofruar lojtarëve koeficientë mjaft të mirë në treg, në shumicën e eventeve. Gjithashtu, platforma nuk reklamon bonuse apo promocione të mëdha dhe kjo bëhet gjithashtu për t’i dhënë përdoruesëve shanse më të mira për të fituar nëpërmjet basteve. Faqja në web është e aksesueshme dhe nga lojtarët meksikanë.

Mungesa e bonuseve mund të duket disi zhgënjyese në plan të parë, por kjo kompensohet shumë mirë nga koeficientët e lartë. Kjo do të thotë se në planin afatgjatë, një lojtar që luan rregullisht në Instabet.mx ka më shumë mundësi fitimi sesa nga bonuset dhe promocionet e një platforme tjetër.

Përveç këtyre, kompania gjithashtu ka si avantazh:

 • Suport për klientin 24/7.
 • Numër i lartë i metodave të pagesës.
 • Ndërfaqe të thjeshtë përdoruesi.

Betsafe

betsafe logo-baste-live
Betsafe Sportsbook Logo

Një nga platformat më popullore në Meksikë është Betsafe. Në faqen e Betsafe ju mund të krijoni dhe verifikoni llogarinë tuaj në një kohë shumë të shkurtër, duke provuar menjëherë fatin në shumë kompeticione sportive dhe evente. Kompania ka një eksperiencë prej 15 vitesh në treg dhe gjithashtu ofron për lojtarët aplikacionin e saj mobile. Meksika, dhe Amerika Latine në përgjithësi e ka përqafuar në masë Betsafe gjatë viteve të fundit.

Platforma e Betsafe ka disa avantazhe:

 • Verifikim i shpejtë i llogarisë.
 • Pagesa nëpërmjet Interac.
 • Baste dhe transmetime live.
 • Bonuse dhe oferta të vazhdueshme.

Lojtarët meksikanë të cilët hapin një llogari në Betsafe dhe vendosin një bast me koeficient prej të paktën 1.80, përfitojnë një bonus “risk-free” deri në vlerën 500 dollarë. Në momentin që aktivizohet, oferta skadon pas shtatë ditësh. Betsafe gjithashtu organizon kampionate mes lojtarëve, të cilët fitojnë pikë duke vënë baste. Pas kalkulimeve, 100 lojtarët më të mirë çdo javë përfitojnë deri në $4500 si shpërblim.


Everygame

Everygame Sportsbook Logo

Everygame është një kompani bastesh sportive e cila njihet për bonuset dhe ofertat e vazhdueshme që ofron për lojtarët. Platforma mund të aksesohet nga Meksika dhe ofron pagesa të shpejta, evente të shumta ku mund të provoni fatin, suport klienti mjaft të shpejtë, si dhe një larmi metodash pagese.

Në Everygame ju mund të provoni fatin tuaj në kompeticionet dhe sportet kryesore europiane dhe botërore. Mes tyre: futboll, basketboll, tenis, golf, hokej, boks, MMA, kriket, darts, hendboll, ping-pong etj. Platforma ofron një seksion të veçantë për “live betting” me grafika dhe animacione që ju lejojnë të logjikoni më mirë përpara se të vendosni një bast.

Bonuset janë të shumta në Everygame, dhe oferta e mirëseardhjes varion në bazë të vendndodhjes tuaj dhe platforma ofron një bonus nga 100% deri në 200%. Gjithashtu, në momentin e parë që vendosni një bast prej të paktën $20, ju përfitoni $20 të tjera si një “free bet”. Për këtë nuk ka rëndësi nëse keni fituar apo humbur bastin e parë.

Suporti ndaj klientit është i disponueshëm 24/7 dhe në rast problemi apo paqartësie, ju mund të lidheni me një operartor të Everygame shumë shpejt.


BetOnline

betonline sportsbook logo
betonline sportsbook Logo

Në BetOnline lojtarët meksikanë mund të provojnë fatin e tyre në kompeticionet sportive më prestigjoze në botë si: UEFA Champions League, Premier League, La Liga, Serie A, NFL, MLB, NBA, NHL e shumë të tjera. Platforma ka mbi 20 vite që është stabilizuar në treg dhe ofron koeficientë mjaft të mirë krahasuar me shumë prej konkurrentëve.

Si në shumë platforma të tjera bastesh sportive, dhe BetOnline ofron një bonus mirëseardhjeje në masën 100% të vlerës që depozitoni. Nëse jeni të gatshëm të rrisni sasinë e depozitës tuaj, ju mund të fitoni një bonus deri në vlerën $1000. Kjo është një veçori e veçantë e BetOnline. Në të njejtën kohë, platforma ofron një bonus tjetër për “live betting”. Herën e parë që ju përdorni këtë opsion në BetOnline, do të përfitoni $25 për t’i shpenzuar në baste live.

Metodat e pagesave përfshijnë ato standarte (Visa, Mastercard, Skrill, Neteller, PayPal, Eco payz), por dhe kripto-monedhat si Bitcoin.


Bet365

bet365
Bet365 Sportsbook Logo

Bet365 nuk ka nevojë për prezantim. Gjigandi i basteve sportive operon me sukses dhe në tregun meksikan. Lojtarët kanë mundësi të provojnë fatin në një numër të pafundëm eventesh dhe kompeticionesh sportive.

Kompania prestigjoze ofron për lojtarët:

 • Bonus mirëseardhjeje “wager free”
 • Një shumëllojshmëri promocionesh.
 • Shanse të rritura dhe koeficientë të lartë në treg.

Të gjithë lojtarët e rinj që depozitojnë për herë të parë, mund të përfitojnë deri në 200 dollarë shpërblim si bonus (që në faqen e Bet365 quhen “betcredits”). Depozita duhet të ketë një vlerë minimale prej $10. Një tjetër bonus interesant është ai i “early payouts”. Ju mund të përfitoni shumën e plotë të bastit tuaj, përpara se eventi mbi të cilin keni vënë bast të ketë përfunduar. Mjafton që skuadra për të cilën keni vendosur bast, të ketë një avantazh të qartë në atë moment të lojës (2 gola avantazh nga kundërshtari në ndeshjet e futbollit).


Betway

Betway logo
Betway Sportsbook Logo

E lançuar në vitin 2006, Betway është një nga faqet më të mira të basteve në Meksikë, dhe më prestigjoze. Platforma ka një ndërfaqe të thjeshtë dhe modern, duke ofruar një eksperiencë mjaft argëtuese për përdoruesin.

Betway vjen me disa avantazhe mjaft kompetitive në treg për lojtarët:

 • Suporton transfertat nëpërmjet Interac Online dhe Interac.
 • Mundësi të shumta bastesh gjatë kohës që eventi sportiv zhvillohet, pra live.
 • Program besnikërie i quajtur Betway Plus, që ofron vazhdimisht promocione, shpërblime dhe bonuse për lojtarët.

Si shumica e kompanive të tjera të basteve, dhe Betway ofron bonusin e saj të mirëseardhjes. Mjafton të depozitoni minimalisht $10 në llogarinë tuaj dhe do të përfitoni deri në $300 dollarë në kredit bonus. Gjithsesi, për ta përfituar duhet që të depozitoni brenda 7 ditësh nga krijimi i llogarisë.

Betway ofron dhe një tjetër mundësi për të fituar shumë para dhe ajo quhet “4 To Score”. Ju mund të fitoni deri në $25000 me këtë lojë duke parashikuar saktë se cili lojtar do të shënojë i pari në listën e ndeshjeve që Betway ka bërë gati. Loja është komplet falas për t’u luajtur por ju mund të merrni pjesë vetëm një herë në javë nga 1 llogari.

Betway ka dhe një bonus të veçantë për bastet në e-sports. Kur vini një bast prej të paktën $25 në një event e-sport, ju përfitoni $10 të vlefshme në promocionin “free bets”.


22Bet

22bet sports
22Bet Sportsbook Logo

22Bet është një tjetër kompani bastesh që operon në Meksikë, qëllimi i së cilës është t’i bëjë sa më të thjeshta gjërat për lojtarët. Platforma online e 22Bet ofron një ndërfaqe intuitive, larmi të gjerë bastesh dhe metoda të thjeshta për depozitimin dhe tërheqjen e parave. Regjistrimi është gjithashtu një proces mjaft i lehtë dhe mund të kompletohet brenda 1 minute.

22Bet ofron për lojtarët:

 • Bonuse mjaft të mira.
 • Mundësi për të vënë baste në e-sports.
 • Aplikacion mobile dhe shumë metoda pagesash.

Me depozitën e parë në 22Bet ju përfitoni një bonus prej 100% të vlerës, deri në $300. Gjithashtu, kompania ofron një bonus special nëse keni regjistruar disa humbje rresht në bastet tuaja të fundit. Nëse keni humbur 20 baste rresht, 22Bet ju shpërblen me një bonus prej 3000 pikësh, për baste me vlerë të paktën $2, 6000 pikë për baste me vlerë të paktën $5, dhe 10000 pikë për baste me vlerë të paktën $10. Një tjetër bonus i 22Bet është ai i “Friday Reload”. Çdo të premte, nëse depozitoni të paktën 1$, ju përfitoni një bonus në masën 100% deri në $150, të cilin mund ta përdorni për promocionin “Reload Friday”.


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment