22 BET, biggest odds Online!
Luaj

10 kompanitë më të mira të basteve në Brazil për vitin 2022

Kompanitë më të mira të basteve në Brazil

1. Instabet.net Brazil

Instabet.net, një platformë e veçantë për lojtarët brazilianë

Megjithëse Instabet është një platformë e fokusuar më së shumti tek lojtarët amerikano-latinë, kompania ka krijuar një website të veçantë për lojtarët brazilianë. Në instabet.net, ju mund të shijoni të gjitha avantazhet e Instabet, pasi platforma nuk ka ndryshime të mëdha përsa i përket moduleve kryesore. Kompeticionet ku mund të provoni fatin janë të njejta, ashtu si dhe bonuset, ofertat dhe lojërat e kazinosë.

Kjo faqe bastesh ofrohet dhe në gjuhën portugeze, ndërsa ka në përmbajtjen e tij dhe një blog me artikuj interesantë në lidhje me eventet sportive. Ndryshe nga Instabet.mx, procesi i regjistrimit nëpërmjet rrjeteve sociale nuk është i disponueshëm, dhe ju duhet të regjistroheni duke plotësuar manualisht me informacion fushat e kërkuara.

Një tjetër detaj interesant i Instabet.net është faqja “Help” ku përdoruesit mund të gjejnë informacion dhe guida të detajuara, në bazë të asaj që po kërkojnë.

instabet logo
Instabet Official Logo

2. Betsson Brazil

Bettson është një nga kompanitë më të mira të basteve në Brazil. Platforma online ofron metoda pagesash të larmishme, evente të pafundme ku mund të provoni fatin, transmetime live, një program VIP dhe shumë avantazhe të tjera. Lojtarët nga Brazili mund të regjistrohen shumë lehtë në Betsson, duke ndjekur hapat e mëposhtëm:

 1. Klikoni në butonin kryesor që lexon “Create Account”
 2. Plotësoni formën e regjistrimit me të dhënat tuaja.
 3. Vendosni kufirin e depozitimit, i cili mund të jetë javor ose mujor.
 4. Vendosni adresën dhe ngarkoni foton tuaj për të vërtetuar identitetin.

Bonusi I mireseardhjes në Betsson Brazil

Përsa i përket bonusit të mirëseardhjes, Betsson ofron një promo në masën 100%, deri në R$350, si dhe një bast falas në masën €10. Pra në një farë mënyre, kompania sjell për lojtarët nga Brazili 2 bonuse kur regjistrohen për herë të parë në platformë. Për të përfituar ofertën duhet të depozitoni të paktën €10 në llogarinë tuaj.

1º depósito R$50 R$350
Betsson Brasil Welcome Bonus

Në Betsson mund të vini bast dhe mbi evente jo të zakonshme, si ngjarjet politike, shfaqjet televizive, dhe sigurisht e-sports. “Cash Out” dhe “Bet Builder” janë dy veçori të tjera të kompanisë, duke i ofruar më shumë mundësi lojtarëve në vënien e bastit. Suporti për klientin ofrohet gjatë gjithë ditës, pra 24/7, nëpërmjet email-it, chat-it live, por dhe telefonit.

betsson logo
Betsson Official Logo

3. Bet365 Brazil

Bet365 padyshim që nuk ka nevojë për prezantim. Kompania është themeluar në vitin 2000, dhe është e aksesueshme dhe për lojtarët brazilianë, të cilët mund të shijojnë ndërfaqen intuitive si dhe numrin jashtëzakonisht të lartë të eventeve.

Në momentin që regjistroheni për herë të parë në Bet365 Brazil, ju mund të përfitojnë deri në $200 shpërblim në formën e bonusit. Për të përfituar ofertën duhet të depozitoni minimalisht $10 në llogarinë tuaj. “Early payouts” është një tjetër formë interesante promocioni. Nëpërmjet saj, në raste të caktuara, ju mund të përfitoni shumën e plotë të bastit tuaj, përpara se eventi për të cilin keni vendosur bast të ketë mbaruar. Gjithsesi për këtë ka disa kushte, ku kryesori është se skuadra fituese duhet të ketë një avantazh të qartë në momentin që ju vendosni të aktivizoni “Early Payouts.”

?AffiliateCode=365 00947121&CID=694&DID=359&TID=1&PID=149&LNG=1

Bet365 ka fituar statusin si një nga kompanitë më të mira të basteve sportive në Brazil, pasi ofron avantazhe mjaft konkurruese për lojtarët, mes të cilave:

 • “Cashout” dhe “Live Betting”
 • Transmetime në kohë reale të eventeve
 • Koeficientë konkurrues
 • Eksperiencë fantastike në pajisjet mobile
 • “Multi Betting” për të njejtin event.
 • Limite të ulta për tërheqjet e fitimeve.
bet365
Bet365 Official Logo

4. Betway Brazil

Betway është një tjetër kompani prestigjoze e basteve online e cila ka hapur dyert dhe për lojtarët nga Brazili. Faqja në web ofron një gamë mjaft të gjerë eventesh në të gjitha sportet dhe kompeticionet kryesore sportive, por veçanërisht në kampionatet e futbollit. E-sports janë gjithashtu pjesë e eventeve ku mund të provoni fatin tuaj. Përsa i përket metodave të pagesave, ato janë të shumta dhe mes tyre përfshihen: 

 • Visa 
 • Maestro 
 • MasterCard
 • Neteller
 • PayPal
 • Rapid Transfer 

Bonusi i Betway është mjaft i veçantë, pasi për ta përfituar nuk ka nevojë që të luani një numër të caktuar bastesh. Pasi të keni depozituar për herë të parë në llogarinë tuaj, ju përfitoni një “free bet”, dhe shuma e tij varet nga ajo që keni depozituar (deri në $10). Më pas, nëse luani dhe fitoni, ju mund të tërhiqni menjëherë fitimet tuaja, por shuma fillestare e bastit zbritet nga fitimi. Pra nëse keni fituar $50 duke vendosur një “free bet” prej $10, ju do të përfitoni në fund $40.

Tjetër avantazh që diferencon Betway nga konkurrentët është fakti se kompania ka një aplikacion mobile të dedikuar për iOS dhe Android. Aplikacioni mund të shkarkohet dhe nga Brazili. Përsa i përket suportit ndaj klientit, kjo është një tjetër pikë e fortë e Betway. Lojtarët mund të kontaktojnë me një agjent, nëpërmjet 3 mënyrave: email, live chat dhe telefon.

Betway logo
Betway Official Logo

5. 1xbet Brazil

1xbet është një kompani bastesh sportive online, e cila ofron një platformë mjaft të gjerë interaktive për lojtarët. Faqja online e kompanisë mund të aksesohet dhe nga lojtarët brazilianë, të cilët kanë mundësi të provojnë fatin në një sërë kompeticionesh dhe eventesh sportive. Përveç seksionit të basteve sportive, 1xbet ofron dhe një ndërfaqe kazinoje, të kompletuar me të gjitha lojërat klasike dhe jo vetëm. Nëse jeni të apasionuar në e-sports, platforma ju jep shansin që të provoni fatin dhe në këtë industri.

1xbet ka një seksion të veçantë në faqen e saj përsa i përket promocioneve. Ai quhet “Promo Code Store”. Lojtarët mbledhin pikë gjatë kohës që vendosin baste apo përdorin kazinonë e 1xbet. Më pas, këto pikë mund të shkëmbehen me kode promocionale. Ofertat janë nga më të ndryshmet, duke filluar nga “free bets” e deri tek lojërat e kazinosë, si p.sh “free slots”. Por përveç “Promo Code Store”, një bonus standart mirëseardhjeje është gjithashtu i disponueshëm.

1xbet është zgjedhja e parë për shumë lojtarë nga Brazili, për shkak të avantazheve që kompania ofron në treg. Mes tyre mund të përmendim:

 • Live betting dhe baste “MultiLive”
 • Opsione të shumta pagese
 • Koeficientë mjaft konkurrues
 • Transmetim në kohë reale i eventeve (live)
 • Aplikacion mobile për iOS dhe Android
baste live ne 1xbet
1XBET Official Logo

6. Betano Brazil

Betano është një kompani bastesh sportive relativisht e re në treg. Ajo ka bazën në Gjermani por ofron shërbimet e saj dhe për lojtarët brazilianë. Dhe në fakt, Betano ka fituar mjaft popullaritet në Brazil për shkak të numrit të lartë të eventeve ku të apasionuarit e basteve mund të provojnë fatin e tyre. Bëhet fjalë për mbi 30 kategori të ndryshme sportesh, të pasuruara me evente të reja çdo ditë. Këtu përfshihen dhe shumë kategori dhe evente mbi të cilat mund të luani live.

Veçori të tjera mjaft pozitive të platformës përfshijnë:

 • Aplikacion mobile të dedikuar për iOS dhe Android
 • Live chat i disponueshëm 24/7
 • Faqe e disponueshme në disa gjuhë
 • Transmetime live për evente të caktuara

Përveç këtyre, Betano është diferencuar nga lojtarët dhe për shkak të bonusit të mirëseardhjes. Bëhet fjalë për një promo në masën 100%, deri në €100 për depozitën tuaj të parë në llogari. Për të përfituar bonusin duhet të depozitoni minimalisht €10. Kushtet për të tërhequr fitimet janë mjaft standarte, ju duhet të luani të paktën 5 herë shumën e përfituar në formë bonusi, ndërsa eventet e këtyre basteve duhet të kenë koeficientë minimalë prej 1.65.


7. 888sport Brazil

888Sport është një platformë bastesh sportive mjaft prestigjoze, e cila operon në shumë vende të botës, mes të cilave: Angli, Itali, Spanjë, Gjermani, Francë, Rumani dhe sigurisht Brazil. Kompania njihet për promocionet e vazhdueshme si dhe mundësinë që i jep përdoruesëve për të vendosur një bast duke përdorur shumë opsione. 

888Sport ofron metoda të shumta për të tërhequr dhe depozituar para. Më kryesoret janë:

 • Visa
 • MasterCard 
 • Apple Pay 
 • PayPal
 • Neteller
 • Skrill
 • Paysafecard
 • MuchBetter 

Gjithsesi duhet theksuar se disa prej këtyre metodave mund të mos jenë të disponueshme për lojtarët në varësi të vendndodhjes së tyre dhe ligjeve në qeveritë lokale.

Bonusi i mirëseardhjes që 888sport ofron është jo i zakontë në krahasim me kompanitë e tjera. Në bastin tuaj të parë me vlerë minimale prej €10, ju përfitoni €30 në “free bets”, si dhe €10 të cilat mund t’i përdorni në lojërat e kazinosë. Për të përfituar ofertën mjafton të plotësoni kushtin e depozitës minimale, dhe eventet e përfshira në bast të kenë një koeficient jo më të ulët se 1.50.

Avantazh mjaft i rëndësishëm i 888sport është siguria. Kompania ka vite që operon në treg dhe ka fituar eksperiencën e duhur për të shmangur në maksimum problemet që lidhen me sigurinë e të dhënave personale të lojtarëve.

baste sportive live
888 Sports Official Logo

8. FortuneJack Brazil

FortuneJack mund të konsiderohet shembulli i së ardhmes së basteve sportive online. Platforma online e kësaj kompanie ka një ndërfaqe moderne, e cila është mjaft popullore mes lojtarëve të rinj në moshë në Brazil. Por arsyeja për këtë nuk është vetëm ndërfaqja. FortuneJack ofron suport të lartë për depozitat në kripto-monedha, duke u kthyer në alternativën perfekte për lojtarët që nuk duan të depozitojnë nëpërmjet metodave klasike.

Përveç kësaj, FortuneJack ofron dhe bonuse të shumta në rast se përdorni Bitcoin për të depozituar para në llogarinë tuaj. Platforma ka një seksion kazinoje dhe mbi të është i ndërtuar dhe bonusi i mirëseardhjes. Pasi jeni regjistruar dhe keni aktivizuar llogarinë tuaj, ju përfitoni menjëherë 100 “free spins”.

E-sports përbëjnë një kategori mjaft të larmishme eventesh në FortuneJack, ndërsa kompeticionet klasike gjithashtu janë të disponueshme. I vetmi disavantazh i platformës është fakti se suporti ndaj klientit shpesh herë mund të përgjigjet me vonesë.


9. 22Bet Brazil

22Bet është një tjetër kompani bastesh që operon në shumicën e vendeve latine, përfshirë këtu dhe në Brazil. Platforma online e 22Bet ofron një ndërfaqe moderne të lehtë për t’u naviguar nga ana e përdoruesit. Avantazh tjetër i 22Bet është gama e gjerë e eventeve dhe kompeticioneve ku mund të provoni fatin tuaj. E njejta gjë vlen dhe për metodat e pagesave dhe ato të depozitimit.

Në mënyrë të përmbledhur, 22Bet ofron për lojtarët:

 • Eksperiencë loje fantastike në desktop dhe mobile.
 • Bonuse mjaft të mira, si për lojtarët e rinj, ashtu dhe për ata ekzistues.
 • Mundësi për të vënë baste në e-sports.
 • Aplikacion mobile dhe shumë metoda pagesash për lojtarët brazilianë.

Me depozitën e parë në 22Bet ju përfitoni një bonus prej 100% të vlerës, deri në $300. Gjithashtu, kompania ofron një bonus special nëse keni regjistruar disa humbje rresht në bastet tuaja të fundit. Nëse keni humbur 20 baste rresht, 22Bet ju shpërblen me një bonus prej 3000 pikësh, për baste me vlerë të paktën $2, 6000 pikë për baste me vlerë të paktën $5, dhe 10000 pikë për baste me vlerë të paktën $10.

22bet sports
22bet Official Logo

10. Cyber.bet Brazil

Cyber.bet është një platformë relativisht e re në industrinë e basteve sportive online. Por pavarësisht këtij fakti ajo ka marrë shumë vëmendje nga lojtarët brazilianë gjatë kohëve të fundit. Siç mund të kuptohet dhe nga emri, Cyber.bet i jep mundësinë lojtarëve të provojnë fatin duke depozituar në kripto-monedha. Modeli i platformës ngjason shumë me atë të FortuneJack, por Cyber.bet fokusohet akoma më shumë në e-sports. Megjithatë ju mund të provoni fatin dhe në shumë evente të tjera, në kompeticionet më prestigjoze sportive europiane.

Bonusi i mirëseardhjes përfshin një ofertë në masën 100%, deri në $100. Kushtet për përfitimin e bonusit janë pak a shumë standarte, ashtu si në platformat e tjera. Ndërkohë përveç kripto-monedhave, Cyber.bet ofron dhe metoda të tjera pagesash, ku përfshihen: Visa, Mastercard, Skrill, Neteller etj.

Sipas review-ve të lojtarëve, suporti ndaj klientit është mjaft i kualifikuar, dhe vjen shpejt në ndihmë të përdoruesit. I vetmi aspekt që lë hapësira për përmirësim është versioni mobile i faqes në web, ku disa lojëra nuk paraqiten në kualitetin e tyre maksimal përsa i përket performancës grafike.

cyber.bet logo
Cyber.bet Official Logo


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment