22 BET, biggest odds Online!
Luaj
Pros
  • E licensuar në: Curacao
  • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
  • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
  • Krijuar me 2018
  • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti"Cashout"
  • Ofron LIVE Streaming
Cons
  • Nuk operon në USA, UK, Italy, Francë
  • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
betwinner baste live

Betwinner: një platformë e re me koefiçientët më të volitshëm

Betwinner është një kompani shumë e re në tregun për bastet online dhe ka një platformë të plotë. Duke konkuruar kështu kompanitë e tjera të basteve. Koefiçientët e basteve janë vërtet të larta dhe konkuruese. 

Kompania ofron një numër të madh lloje bastesh, madje dhe opsionin “CASHOUT“. Gjithashtu ofron: Slot games, Live Casino, Jackpots, Live Streaming, Sporte Virtuale, Forex Trading etj.

Licensa

Betwinner është liçensuar në Curaçao dhe për shkak te liçensës ka mundësi të operojë në shumë shtete të botës. Por duke përjashtuar një treg dhe trafik goxha të madh. Trafik që vjen nga Mbretëria e Bashkuar, SHBA-ja, Franca, Italia apo dhe disa shtete të tjera që i kemi përmendur në detajet e faqes.

Liçensat e marra në Curaçao konsiderohen të rregullta, por me një hapësirë të madhe të operatorit, i cili mund të vendosë rregulla të ashpra përsa i përket identifikimit të lojtarëve apo limitit të tërheqjes së parave.

Gjithashtu, ata luftojnë fort llogaritë e krijuara nga e njëjta IP apo lojtarët që përdorin avantazhe të caktuara, madje ndonjëherë edhe lojtarët të cilët fitojnë thjesht prej aftësisë që kanë do të hetohen deri në maksimum, derisa kompania vendos që t’i paguajë.

Ndaj ju këshillojmë që pasi të regjistroheni, të verifikoheni duke ruajtur bisedat që bëni në CHAT dhe duke marrë konformim nga operatori që keni mundësi të bëni depozita dhe tërheqje pa problem.

Mënyrat e pagesave per Betwinner

Betwinner pranon depozita nga një pjesë goxha e madhe e mënyrave që ekzistojnë online. Për shkak të mundësisë që të japin   kartat e kreditit dhe ato të debitit, gjithashtu dhe Neteller apo Skrill, shqiptarët që jetojnë në ato shtete ku Betwinner operon, do të kenë lehtësira të jashtëzakonshme. 

Kjo për shkak të mënyrave të pafundme të depozitimit apo tërheqjes së parave, dhe gjithashtu për shkak të minimumit të depozitimit vetëm prej 1 EURO.

Sherbimi i klientit

Platforma ofrohet në shumë gjuhë të ndryshme, madje ata pretendojnë që kanë shërbim edhe në gjuhën shqipe, ndaj kjo duket e favorshme nga ana jonë.

Betwinner – Mashtrim apo jo?

Betwinner ka një performancë shumë të mirë dhe shquhet për një platformë tepër solide. Lojtarët verifikohen nëpërmjet numrit të celularit. Shërbimi Live Chat përgjigjet në kohë. Koeficientët janë të lartë. Siguria maksimale, megjithatë vlen të përmendet që është kompani relativisht e re dhe kërkon monitorimin tonë.

Për momentin mendojmë që është e sigurtë të luani në Betwinner!

Pyetje të shpeshta

A është BetWinner i vërtetë ose i rrejshëm?

BetWinner është një markë e njohur dhe e besueshme, me metoda të sigurta të pagesës, shifrim dhe një prani globale. Prandaj, BetWinner është i vërtetë.

Nga cilës vend është BetWinner?

BetWinner është një kompani e basteve ruse me seli në Qipro, që ofron një gamë të gjerë të bastit në sport, lojëra kazino dhe opsione basti virtuale.

Cili është problemi i tërheqjes në BetWinner?

Përdoruesit e BetWinner kanë hasur në vonesa të tërheqjes për shkak të nevojës për të përdorur të njëjtin mënyrë pagese si depozita e tyre. Ky është një problem i zakonshëm që mund të zgjidhet lehtësisht.

Si të luani në Betwinner?

Për të luajtur në Betwinner, zgjidhni kuotat në të cilat dëshironi të bastoni dhe shtojini ato në slipin e bastit. Hapni slipin e bastit me kuotat që keni zgjedhur dhe sigurohuni që të gjitha informacionet janë verifikuar para se të paraqisni bastin tuaj.

Çfarë lloje opsionesh basti janë të disponueshme në Betwinner?

Betwinner ofron një zgjedhje të gjerë të opsioneve të bastit, të tilla si basti në sporte, lojëra elektronike, lojëra kazino dhe përvoja me krupje në kohë reale.

About Jakub Majewski
Ju prezantoj Jakub Majewski, burimin tuaj të fundit për të gjitha gjërat në lidhje me baste sportive. Me një përvojë impresionuese prej 15 vitesh në industrinë, Jakub është eksperti i besueshëm që mund të mbështeteni për të naviguar në botën emocionuese të bastave sportive me precizion dhe ekspertizë.

Bahigo Sportsbook Details


Mënyrat e depozitimit:
Bank Transfer Bank Wire Transfer iDeal Maestro Mastercard Neteller Paysafecard Skrill Visa Visa Electron

Mënyrat e tërheqjes:
Bank Wire Transfer Bank Transfer Entropay Giropay iDEAL Maestro Mastercard Neteller Skrill Visa Visa Electron

Limiti i tërheqjes:
$2500 per week

Shtetet e ndaluara:
USA France Iran Italy Netherlands United Kingdom

Licensat:
Curacao eGaming

Gjuhët e ofruara:
EN AL DE DK ES FI FR PO RO RU

Monedhat:
EUR Pound US dollar

Devices:
Desktop Mobile Tablet
Official Betwinner Review Page Featured Image
Vlerësimi i përgjithshëm
★★★★★

Besimi & Ndershmëria
★★★★★
Bonuse & Promocione
★★★★★
Lojrat & Software
★★★★★
Shërbimi i klientit
★★★★★