22 BET, biggest odds Online!
Luaj

PSG – Leo Messi i kërkon falje shokëve të skuadrës për udhëtimin e paautorizuar

messi

Leo Messi i ka kërkuar falje shokëve të tij të skuadrës tek PSG, për udhëtimin e paautorizuar nga ana e klubit drejt Arabisë Saudite. Argjentinasi u pezullua për dy javë nga PSG për shkak të këtij udhëtimi, ndërkohë që shumë media kanë hedhur lajmin se Messi do të largohet nga Parisi në fund të sezonit dhe nuk do të ketë një rinovim kontrate. Superstari reagoi për herë të parë pas pezullimit nga ana e klubit, duke thënë:

“Më vjen keq për atë që bëra dhe po pres që klubi të marrë një vendim. Sinqerisht mendova se do ta kishim pushim ditën pas ndeshjes, ashtu si ka ndodhur dhe në javët e mëparshme. Kisha organizuar udhëtimin drejt Arabisë Saudite pasi e kisha anulluar një herë. Kësaj rradhe nuk mund ta anulloja.”

Trajneri i PSG, Christophe Galtier, u shpreh se nuk ka patur asnjë lidhje me vendimin për pezullimin e Leo Messi. Galtier gjithashtu dënoi protestat e tifozëve pranë shtëpive të lojtarëve. Francezi komentoi:

“Pezullimi i Leo është një tjetër faktor në performancat tona të dobëta si ekip, por nuk mund të fshihemi pas tij. Vendimi nuk ka të bëjë me mua, u informova për të nga të tjerët. Nuk ka qënë një periudhë e mirë… Përsa i përket protestave pranë shtëpive të lojtarëve duhet të jemi të kujdesshëm. Jeta private duhet të mbetet e tillë. E kuptoj zemërimin dhe zhgënjimin e fansave tanë. Mund të protestosh pranë zyrave të PSG apo pas një ndeshjeje në Parc des Princes, por nuk mund ta pranoj në shtëpinë e dikujt…”

PSG kryeson kampionatin francez me 5 pikë diferencë nga rivalët më të afërt, por përsëri nuk ia doli të triumfojë në Champions League, objektivi kryesor i klubit në vitet e fundit. Parizienët gjithashtu u eleminuan nga Kupa e Francës, një tjetër disfatë që ka lënë shije të hidhur tek fansat e klubit.


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment