22 BET, biggest odds Online!
Luaj

David de Gea refuzon ofertën e Al-Nassr, ja destinacioni i rradhës i portierit spanjoll

David de Gea refuzon ofertën e Al-Nassr, ja destinacioni i rradhës i portierit spanjoll featured image

David de Gea ka refuzuar një ofertë stratosferike financiare për t’iu bashkuar arabëve të Al-Nassr. Sipas mediave angleze, ish-portierit të Manchester United i është ofruar një page javore prej gati 500 mijë paundësh, për t’u bashkuar me ish-shokun e tij të skuadrës tek “Djajtë e Kuq”, Cristiano Ronaldo.

Momentalisht De Gea është pa një klub pas largimit nga Old Trafford, por duket se spanjolli ka zgjedhur të mos nxitohet dhe të mendojë më mirë destinacionin e rradhës. Burimet pranë lojtarit bëjnë me dije se bashkëshortja e tij, Edurne, nuk e pëlqen idenë e zhvendosjes në Arabinë Saudite, dhe kjo duket se është mjaftueshëm për të bindur De Gea.

Por cili do të jetë klubi i ardhshëm në karrierën e spanjollit? Mediat bëjnë me dije se Inter Miami në Amerikë ka shprehur interes për kartonin e De Gea, dhe spanjolli gjithashtu po e konsideron këtë mundësi. Tek Inter Miami luan jo vetëm Lionel Messi, por dhe ish-shokët e De Gea të kombëtares spanjolle, Jordi Alba dhe Sergio Busquets.

Ndërkohë, ideja e një rikthimi afatshkurtër tek Manchester United është ende duke qarkulluar, por gjasat që kjo të ndodhë janë të vogla. De Gea është parë ditët e fundit në Manchester, ku u takua dhe me ish-shokët e tij të ekipit, Sergio Reguilon dhe Bruno Fernandes. Megjithatë, burime pranë lojtarit kanë bërë të ditur se spanjolli e konsideron të mbyllur kapitullin e tij në Old Trafford.

Portieri u largua nga ekipi për shkak të vështirësive të tij për të ndihmuar ekipin në ndërtimin e aksioneve nga porta. Trajneri i United, Erik ten Hag, ishte në kërkim të një portieri që mund të luante më mirë me këmbë, dhe kjo ishte dhe arsyeja e ardhjes së Andre Onana në Old Trafford, nga Inter Milan.


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.