22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Premier League, La Liga – 17.09.2023

Match predictions new

Everton vs Arsenal

Barazim ose fiton Everton

Koeficient 2.58


Pavarësisht formës mjaft të mirë dhe kualitetit më të lartë në ekip, Arsenal nuk ka fituar asnjëherë në Goodison Park, që prej vitit 2017. Londinezët kanë marrë vetëm 1 pikë në 5 transfertat e fundit ndaj Everton. Të zotët e shtëpisë ndërkohë po kalojnë një start sezoni të vështirë, teksa kanë marrë vetëm 1 pikë në 4 takime. Megjithatë, rezultatet nuk tregojnë plotësisht të vërtetën mbi formën e Everton. Skuadra ka krijuar jo pak raste për shënim, dhe mund të gjejë rrugën e rrjetës dhe ndaj Arsenal ditën e diel.

AFC Bournemouth vs Chelsea

Shënojnë të dyja skuadrat

Koeficient 1.54


Chelsea ka fituar vetëm 1 nga 8 ndeshjet e fundit të Premier League, dhe po kalon një start të vështirë sezoni. Ndërkohë, sezonin që lamë pas, Chelsea pësoi gol në 15 nga 19 përballjet e luajtura në transfertë. AFC Bournemouth nga ana tjetër ka grumbulluar deri më tani vetëm 2 pikë nga 4 ndeshje në kampionat. Megjithatë, të zotët e shtëpisë janë përballur me ekipe të forta gjatë këtyre sfidave, dhe duke parë formën e Chelsea, kanë shansin të marrin një rezultat pozitiv në Vitality Stadium.

Real Madrid vs Real Sociedad

Fiton Real Madrid

Koeficient 1.67


Real Madrid ka fituar 6 nga 7 ndeshjet e fundit në La Liga. Këtë sezon, “Los Blancos” kanë shënuar mesatarisht 2 gola për ndeshje në kampionat, dhe pritet të fitojnë edhe këtë përballje në Bernabeu. Real Sociedad nga ana tjetër ka fituar vetëm 2 nga 9 përballjet e fundit në transfertë, dhe madrilenët janë një kundërshtar tejet i fortë për të pretenduar një rezultat pozitiv.


Parashikime të tjera ndeshjesh futbolli për sot, parashikime bastesh te sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1La LigaGetafeVSOsasunaGetafe wins2.64
2La LigaVillarrealVSAlmeriaVillarreal wins1.46
3La LigaSevillaVSLas PalmasSevilla wins1.67
4Serie ACagliariVSUdineseUdinese wins2.58
5Serie AFrosinoneVSSassuoloSassuolo wins2.50
6Serie AMonzaVSLecceMonza wins2.16
7Serie AFiorentinaVSAtalantaFiorentina wins2.55
8Serie ARomaVSEmpoliRoma wins1.42
9BundesligaFC HeidenheimVSWeder BremenFC Heidenheim wins2.37
10BundesligaDarmstadtVSBorussia MonchengladbachBorussia Monchengladbach wins2.36
11Ligue 1LorientVSMonacoMonaco wins1.76
12Ligue 1Clermont FootVSNantesClermont Foot wins1.93
13Ligue 1ReimsVSBrestReims wins1.88
14Ligue 1StrasbourgVSMontpellierStrasbourg wins2.35
15Ligue 1MarseilleVSToulouseMarseille wins1.49
16Ligue 1LyonVSLe HavreLyon wins1.70
17EredivisiePEC ZwolleVSGo Ahead EaglesPEC Zwolle wins2.39
18EredivisieExcelsiorVSAlmere City FCExcelsior wins2.12
19EredivisieFC TwenteVSAjaxFC Twente wins2.56
20EredivisieAZ AlkmaarVSSparta RotterdamAZ Alkmaar wins1.52


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment