22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikimet më të fundit të ndeshjeve

Insight-et e Ekspertëve për Ndeshjet

Ekspertët tanë kanë përgatitur parashikime për Europa Conference League Qualifiers. Mund të merrni FALAS trendet kryesore, projeksionet, parashikimet e detajuara dhe statistikat me një buton të vetëm.

St Josephs FC vs Shelbourne

Fiton Shelbourne, koeficient 2.01

Shelbourne ka fituar 7 nga 9 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet, dhe vizitorët pritet të marrin një tjetër fitore, kësaj rradhe në transfertë. Irlandezët fituan përballjen e parë direkte me St Josephs FC, me rezultatin 2-1. Të zotët e shtëpisë kanë avantazhin e fushës, por kjo nuk pritet të mjaftojë, përballë një ekipi me më shumë eksperiencë në arenën europiane. Kujtojmë gjithashtu se St Josephs FC është mposhtur në 9 nga 16 takimet e fundit në kompeticionet europiane.

Linfield vs Stjarnan

Fiton Linfield, koeficient 1.81

Linfield ka fituar 15 nga 20 ndeshjet e fundit në fushën e vet, dhe është favorit për të marrë një tjetër fitore. Të zotët e shtëpisë u mposhtën 2-0 në takimin e parë përballë Stjarnan, por kualifikimi është ende një çështje e hapur dhe skuadra pritet të paraqitet më mirë në Windsor Park. Sidomos duke marrë parasysh formën e dobët të Stjarnan në transfertë. Vizitorët janë mposhtur në 8 sfidat e fundit në transfertë në Europë, dhe për më shumë, kanë dështuar të gjejnë golin në 7 prej tyre.

Derry City vs FCB Magpies

Fiton Derry City, koeficient 1.16

Derry City është favorit absolut për të siguruar një fitore përballë FCB Magpies në Ryan McBride Brandywell Stadium. Të zotët e shtëpisë u mposhtën në mënyrë surprizë me rezultatin 2-0 në takimin e parë ndaj FCB Magpies, por kanë potencialin e duhur për të përmbysur rezultatin dhe për të siguruar kualifikimin. Të zotët e shtëpisë kanë fituar 3 takimet e fundit në fushën e tyre, në arenën europiane dhe nuk pritet të gabojnë kësaj rradhe.

Parashikime të tjera ndeshjesh për nesër (18.07.2024)

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Europa League QualifiersLlapiVSWisla KrakowWisla Krakow wins2.2
2Europa League QualifiersTobol KostanyVSRuzomberokTobol Kostany wins1.63
3Europa League QualifiersPafos FCVSElfsborgPafos FC wins2
4Europa League QualifiersZiraVSFC SheriffFC Sheriff wins1.95
5Europa League QualifiersCorvinul HunedoaraVSPaksi SEPaksi SE wins2.06
6Europa League QualifiersMariborVSBotev PlovdivMaribor wins1.59
7Europa Conference League QualifiersKuPSVSUna StrassenKuPS wins1.2
8Europa Conference League QualifiersUrartu FCVSTalinna KalevUrartu FC wins1.17
9Europa Conference League QualifiersFC Milsami OrheiVSTorpedo ZhodinoTorpedo Zhodino wins2.08
10Europa Conference League QualifiersFCI LevadiaVSFA SiauilaiFCI Levadia wins1.39
11Europa Conference League QualifiersInter Club d’EscaldesVSFK Velez MostarFK Velez Mostar wins2.1
12Europa Conference League QualifiersVllazniaVSValurValur wins2.15
13Europa Conference League QualifiersZalgiris VilniusVSVPSZalgiris Vilnius wins1.51
14Europa Conference League QualifiersDinamo TbilisiVSMornarDinamo Tbilisi wins1.34
15Europa Conference League QualifiersF91 DudelangeVSAtletic EscaldesF91 Dudelange wins1.78
16Europa Conference League QualifiersMarsazlokk FCVSPartizaniPartizani wins1.93
17Europa Conference League QualifiersConnah’s QuayVSNK BravoNK Bravo wins1.5
18Europa Conference League QualifiersIslochVSLa FioritaIsloch wins1.35
19Europa Conference League QualifiersKF ShkendijaVSFC NoahKF Shkendija wins1.99
20Europa Conference League QualifiersKF TiranaVSTorpedo KutaisiTorpedo Kutaisi wins2.35

Parashikime dhe Këshilla:

Mendoni për këtë seksion si për një libër strategjik që ju ofron një mik i ngushtë. Për ndeshjen e ardhshme, kushtojini vëmendje të veçantë betejës në mesfushë—shpesh këtu fitohen dhe humben ndeshjet. Mesfushori i Ekipit A ka qenë në formë të shkëlqyer së fundmi, duke grumbulluar asiste dhe duke kontrolluar ritmin e lojërave, dhe kjo mund të përkulë shanset në favorin e tyre këtë fundjavë.

Statistikat Kyçe & Analiza e Thellë:

Le të analizojmë pjesët e rëndësishme, ashtu siç do të bënim nëse po shikonim disa foto tërheqëse nga një udhëtim i fundit. Mbrojtja e Ekipit B është ndër më të fortat këtë sezon, duke pësuar më pak gola se çdo ekip tjetër deri më tani. Megjithatë, Ekipi A ka golashënuesin kryesor të ligës. Kur këto dy forca përplasen, do të jetë një përballje që vlen për t’u parë. A mund të gjejë golashënuesi kryesor një rrugë përmes atij mbrojtjeje të fortë? Mbani sytë nga kjo dinamikë pasi me shumë mundësi do të përcaktojë rezultatin!

Si Funksionojnë Parashikimet e Ndeshjeve?

Thjesht imagjinoni se po ndërrojmë parashikime sikur po supozojmë fundin e një filmi të mbushur me suspans. Ne marrim parasysh performancat e fundit, dëmtimet, dhe madje edhe gjendjet shpirtërore të lojtarëve që marrim vesh përmes intervistave dhe rrjeteve sociale. I përzjejmë të gjitha këto së bashku me një dozë të mirë statistikash të vjetra dhe intuitës së pjekur për të përgatitur parashikimet tona.

Kur Publikojmë Parashikimet?

Ne i nxjerrim parashikimet tona pikërisht në kohë për t’ju dhënë mundësinë t’i diskutoni ato gjatë drekës me miqtë ose në atë mbrëmje të përtacë kur po qetësoheni me një filxhan çaj para ditës së madhe të lojës. Priteni të shihni mendimet tona të shfaqen herët gjatë javës, duke ju dhënë kohë të mjaftueshme për t’i vlerësuar ato, ndoshta për t’i sfiduar ato, ose thjesht për t’i shtuar ato në ritualet tuaja të ditës së lojës.

Nëse jeni këtu për t’u marrë seriozisht me bastet tuaja ose thjesht doni të shtoni pak përzemërsi në përvojën tuaj të shikimit të ndeshjeve, parashikimet tona janë krijuar me kujdes, me shpresën për të sjellë më shumë gëzim dhe emocion në jetën tuaj të dashur të futbollit. Pra, përkuluni, inkurajoni dhe shijoni lojën së bashku!


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.