22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Brazil Serie A – 14.09.2023

Match predictions new

Flamengo vs Atletico PR

Fiton Flamengo

Koeficient 1.82


Flamengo ka regjistruar 3 fitore dhe 1 barazim në 4 ndeshjet e fundit, dhe pritet të rikthehet përsëri tek fitorja ndaj Atletico PR në shtëpi. Miqtë vijnë në këtë sfidë pas një barazimi 1-1 ndaj Atlético Mineiro, por kësaj rradhe do të kenë përballë një kundërshtar më të fortë dhe kualitativ. Edhe përballjet direkte mes skuadrave tregojnë se Flamengo mbetet favorit absolut, teksa këta të fundit kanë fituar 4 prej 5 sfidave të fundit direkte, njërën prej tyre me rezultatin e thellë 5-0.

Internacional vs São Paulo

Fiton Internacional

Koeficient 2.25


Përballjet direkte mes Internacional dhe São Paulo kanë rezultuar sfida mjaft të luftuara, dhe e tillë pritet të jetë dhe kjo përballje. Ekipet nuk kanë shumë diferencë mes tyre në renditjen e përgjithshme në kampionat, por të zotët e shtëpisë pritet të shfrytëzojnë maksimalisht faktorin fushë për të marrë 3 pikët. Internacional vjen në këtë takim pas një barazimi pa gola ndaj Goias, dhe São Paulo është mundësia perfekte për t’u rikthyer tek fitorja në kampionat.

Coritiba vs Bahia

Fiton Coritiba

Koeficient 2.39


Coritiba do të kërkojë të rikthehet tek fitorja, pas humbjes 3-1 ndaj Fortaleza në sfidën e fundit në kampionat. Pavarësisht se të zotët e shtëpisë nuk kanë patur fat në përballjet e fundit direkte me Bahia, ky është një rast i mirë për të marrë një rezultat pozitiv, duke marrë parasysh dhe formën e miqëve. Bahia e ka pasur të vështirë të gjejë konsistencën në javët e fundit, teksa ka regjistruar 2 humbje, 1 fitore dhe 1 barazim.


Parashikime të tjera ndeshjesh futbolli për sot, parashikime bastesh te sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Saudi Professional LeagueAl AkhdoudVSAl IttihadAl Ittihad wins1.20
2Saudi Professional LeagueAl WehdaVSDamac FCAl Wehda wins2.08
3Parva LigaLevski SofiaVSPirin BlagoevgradOver 2.5 goals1.64
4Argentina Federal ACA Liniers Bahia BlancaVSClub CipollettiCA Liniers Bahia Blanca wins2.58
5Argentina Federal AJuventud Unida UniversitarioVSSportivo EstudiantesJuventud Unida Universitario wins1.57
6Argentina Federal ASan Martin MendozaVSFerro Carril Oeste Genereal PicoSan Martin Mendoza wins1.58
7Argentina Federal ASportivo Las ParejasVSSportivo BelgranoSportivo Las Parejas wins2.13
8Argentina Federal AEl LinquenoVSDefensores de BelgranoEl Linqueno wins1.97
9Argentina Federal AGimnasia y EsgrimaVSCA Douglas HaigCA Douglas Haig wins2.43
10Colombia Primera AChico FCVSSanta FeSanta Fe wins2.53
11Colombia Primera ACD JaguaresVSAmerica de CaliAmerica de Cali wins2.12
12Colombia Primera AAtletico NacionalVSLa EquidadAtletico Nacional wins2.00
13Colombia Primera ATolimaVSIndependiente MedellinTolima wins2.22
14Liga LeumitBnei Yehuda Tel AvivVSIroni TiberiasIroni Tiberias wins2.39
15Liga LeumitHapoel Ironi AkkoVSMaccabi HerzliyaHapoel Ironi Akko wins1.90
16Liga LeumitHapoel Nir Ramat HaSharonVSHapoel Umm al-FahmHapoel Umm al-Fahm wins2.44
17Liga LeumitHapoel Ramat GanVSSektzia Nes TzionaSektzia Nes Tziona wins1.69
18Liga LeumitHapoel Rishon LeZionVSHapoel Ironi Kiryat ShmonaHapoel Ironi Kiryat Shmona wins1.86
19Australia CupMelbourne KngihtsVSHeidelberg UnitedMelbourne Kngihts wins1.82
20Australia CupNorth Eastern Metro StarsVSMelbourne City FCMelbourne City FC wins1.25


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment