22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Premier League – Manchester United bie dakord me Joshua Zirkzee

Drejtuesit e Manchester United duket se kanë rënë dakord për termat personale, me talentin hollandez të Bologna, Joshua Zirkzee. Sipas burimeve të mediave angleze, “Djajtë e Kuq” dhe lojtari kanë arritur një akord personal, dhe tashmë 2 klubet duhet të gjejnë akordin përsa i përket financave dhe detajeve të tjera të marrëveshjes. Sulmuesi ka një klauzolë për prishjen e kontratës prej 34 milionë paundësh, një shifër që është brenda mundësive financiare të United.

Trajneri i klubit, Erik ten Hag, e sheh si mjaft të rëndësishëm afrimin e lojtarit në Old Trafford. Sezonin e kaluar Manchester United pati vështirësi të mëdha për të finalizuar rastet e krijuara për gol, teksa Marcus Rashford dhe Rasmus Hojlund kaluan një sezon të vështirë. Zirkzee ndërkohë impresionoi me paraqitjet e tij me Bologna në Serie A, dhe hollandezi ka akoma më shumë mundësi për t’u përmirësuar si lojtar, në Premier League.

Ndërkohë United nuk është i vetmi klub në garë për shërbimet e sulmuesit të talentuar. Arsenal është duke monitoruar situatën, ndërkohë që Milan në Itali gjithashtu kërkon të bëjë të vetin sulmuesin. Kuqezinjtë megjithatë janë duke eksploruar dhe opsione të tjera përsa i përket sulmit, duke qënë se për ta do të jetë e vështirë të konkurrojnë me Manchester United.

Përsa i përket preferencës së vet lojtarit, Zirkzee gjithashtu preferon një transferim në Old Trafford. Kjo dhe për shkak të trajnerit Ten Hag i cili ka besim tek aftësitë e tij. Duke qënë se ndeshjet para sezonale për shumicën e klubeve fillojnë duke nisur nga java e ardhshme, drejtuesit e United duan të mbyllin sa më shpejt transferimin e Zirkzee. Megjithatë zyrtarizimi i hollandezit është ende larg. Bordi i “Djajëve të Kuq” është duke punuar dhe për objektiva të tjerë në merkato, mes tyre Jarrad Branthwaite dhe Matthijs de Ligt.


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.