22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Flet Pep Guardiola – Manchester City nuk ka bërë asgjë speciale

manchester city

Në një intervistë të fundit për shtyp, Pep Guardiola ka thënë se Manchester City nuk bëri asgjë speciale duke fituar vetëm 1 herë titullin kampion në Champions League. Sezonin që lamë pas, Manchester City u bë ekipi i dytë anglez në histori që ia ka dalë të fitojë tripletën e trofeve (Premier League, FA Cup, Champions League). Megjithatë, Guardiola ka zgjedhur të trajtojë me modesti arritjet e “qytetarëve”:

“Kësaj rradhe do të jetë më e lehtë (fitorja e Champions). Më e vështira për t’u fituar është gjithmonë e para. Fitorja e Champions League për klubin tonë është e jashtëzakonshme, por e vënë në prespektivë, sa ekipe kanë fituar një herë Champions League-ën? Shumë. Nuk kemi bërë asgjë speciale me vetëm një, por jemi shumë krenarë.”

Guardiola u pyet nga reporterët nëse e kishte parë përsëri ndeshjen e finales së vitit të kaluar ndaj Inter. Spanjolli u përgjigj:

“Nuk e kam parë ndeshjen, fare. Kisha ndjesinë se Inter ishte një ekip i fortë. Ata e provuan. Ishte një ndeshje e luftuar, dhe ata treguan sa të fortë janë, dhe janë kandidatë për ta fituar sërisht.”

Ndërkohë mbrojtësi i kombëtares angleze, Kyle Walker, gjithashtu duket se është i përqëndruar tek sfidat që City ka përpara. Anglezi komentoi:

“Ajo që kemi arritur është tashmë në të kaluarën, tani është një sezon i ri. Trajneri na vizatoi një diagramë ku ne ishim në fillim të një mali dhe duhet ta ngjisim atë. Të bësh këtë gjë përsëri është ajo që diferencon ekipet e mira nga ato të jashtëzakonshme.”

Dhe në fakt City e startoi mjaft mirë sezonin e ri në Champions League, me një fitore të pritur ndaj FK Crvena Zvezda me rezultatin 3-1. Pavarësisht se “qytetarët” pësuan gol të parët, edhe në disavantazh u duk se fitorja ishte thjesht çështje kohe. Autorët e golave për City ishin Alvarez me një dopietë dhe Rodri.


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment